Komentarai


Nėra , 2021-02-09
Ko džiaugtis. Dėl kelių kirpyklų ir grožio salonų kentės visi. Sugriežtinta kontrolė atvykstantiems ir išvykstantiems, padididėjęs privalomo testavimosi ratas daugiau neigiamas nei teigiamas pojūtis.
Gal, 2021-02-07
Gal durniams, nesuprantantiems, kuo gali baigtis karantino atlaisvinimas, reikia duoti kelią? Kad suprastų, jog tai šunkelis? Dvi trys savaitės „siautėk, Vasia“, ir į trečią karantiną?
To gal, 2021-02-08
Lįsk į rūsį su dujokauke ir drebėk, bijok koronos :-)))) Paskaityk knygą ,, Didysis perkrovimas". Gal suprasi kas yra kas ir dėl ko daroma koronos isterija per TV.
Covidas, 2021-02-08
Apie trečdalį testų neteisingi. Susidūrė su tuo artimi žmonės keli. Po :aceit: persirgimo pasidarė antikūnius. Nėra. Va tau ir corona.
as , 2021-02-05
ne verslininkas bet esu uz tuos smulkiuosius kilkite i kova kiek gali testis ta nesamone verslininkai susivienykite i kruva visi ir vienu momentu atsidarykite savo parduotuves kioskelius turgavietes atvaziuos policija nekalbekite netarkite nei zodzio tyliai nuneskite prie ju masinos zvakute uzdekite ir padekite taip vienas nuo kito ir pamatysite kaip Lietuvoje suliepsnos laisves kelias svarbiausia nebijoti viskas jusu rankose
jurbarkietis, 2021-02-05
nenusisnekekit su tais testavimais pripirko testu nera kur deti zmones pavargo jau nuo tu nesamoniu tariamu koronu kuriu nera vercia dabar zmones per prievarta darytis testus o verslininkai tures patys uz juos susimoketi pazaidet ponai valdininkai gal baikime ta purvina zaidima
Nėra žmonių nėra problemos, 2021-02-05
Šie trys regionai turi mažiausiai gyventojų, daugiausia ,,bedarbių", dirbančių užsienyje. Ir šių ,, bedarbių" reikia labiausia saugotis, nes pervežę pinigus parveža ir COVIDĄ. Ir juos labiausia reikia kontroliuoti.
To nėra žmonių nėra problemos, 2021-02-06
Nelok. Jei ne darbo emigrantų parvežami ir parduotuvėse bei kitur Jurbarke išleidžiami pinigai miesteliui būtų pimpiec.
, 2021-02-05
Tai gal Jūs iš pavydo tuos "bedarbius" ir kontroliuokit. Ar jie iš gero gyvenimo dirbt į užsienį važiuoja? Važiuokit ir Jūs senukam užpakalių plaut, kas neleidžia? Ir, beje, daugelyje užsienio valstybių daug saugiau nei Lietuvoj.
, 2021-02-05
Savaitei įveskit komendantą nuo 00 iki 24 val. ir uždarykit patikros punktą ir pasieksit 100. Juk valdžia dabar visagalė daryt su žmonėm ką nori.
covid-19, 2021-02-04
Siūlau apriboti judėjimą Jurbarko mieste tarp naujamiesčio ir senamiesčio, Jurbarkų, miškų ūkio. Kitaip susirgimų nemažės.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook