Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Šakiuose prie važiuojančio automobilio pririštas ir temptas šuo – dėl įtarimų ugniagesiui pradėtas patikrinimas (1)

Sekmadienio vakarą Šakiuose prie važiuojančio automobilio pririštas ir tempiamas šuo. Pasak organizacijos „Lietuva – gyvūnams“ savanorių, visos kalytės kojos stipriai sužalotos, jai leidžiami antibiotikai ir opioidai. Organizacijos teigimu, kalytės šeimininkas augintinio atiduoti nenorėjo, tačiau savanoriai gyvūną rado tvarte, jis buvo sutvarstytas purvinais skudurais.

(Plačiau...)

Apsisprendė: sovietiniai paminklai bus demontuoti (2)

Ketvirtadienį posėdžiavusi rajono taryba pritarė sovietinių paminklų nukėlimui.

(Plačiau...)

Teismas: paauglė dėl Nojaus nužudymo siunčiama už grotų (1)

Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Kauno apygardos teismo 2022 m. sausio 14 d. nuosprendžio dalį, kuria nepilnametė buvo išteisinta dėl jaunuolio nužudymo veikiant organizuota grupe su kitu asmeniu, ir priėmė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo ją pripažino kalta dėl nužudymo veikiant organizuota grupe ir paskyrė 6 metų laisvės atėmimo bausmę.

(Plačiau...)

Plakatų partizanai vėl smogė – klausia, ar meras „pametė kiaušus“ (9)

Naktį į rugsėjo 10-ąją prie Raudonės pilies, prie sovietinio kario paminklo, atsirado plakatas, kuriame stebimasi, ar rajono merui Skirmantui Mockevičiui brangūs okupacinio režimo simboliai, ar jis „kažkur pametė kiaušus“.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai tris savaites buvo palikti be vandens (0)

Eržvilko Šiaurės gatvės gyventojai tris savaites buvo priversti gyventi be vandens. Vanduo čia iš čiaupų arba vos lašėjo, arba netekėjo visai. Gyvenimą apkartinusi problema – užsikimšusi sena vandens trasa.

(Plačiau...)

Ašaras spaudžianti jurbarkietės patirtis: atrodė, kad viskas blogai, o tapo dar blogiau (0)

Nuotraukose aštuonmetis Martynas atrodo simpatiškas geraširdis berniukas, bet jo mamai Linai Raževičienei (35 m.) su vyru juo rūpintis anaiptol nelengva: turi netoliese būti ir dieną, ir naktį, nes jam bet kada gali prasidėti epilepsijos priepuolis ir reikės skubios tėvų pagalbos.

(Plačiau...)

Gaisras laužyne vos nekainavo gyvybės (1)

Rugpjūčio 19-osios vakare Smalininkuose užsidegė automobilis. Nelaimė Darželio gatvėje įvyko dviem mažamečiams žaidžiant apleistame „Opel Ascona“. Vienam vaikui prireikė medikų pagalbos, kitas nenukentėjo. Tačiau galimybė kilti kitoms nelaimėms nepašalinta iki šiol. Pasirodo, kad buvęs rajono priešgaisrinės tarnybos vadovas Stasys Pocius šioje vietoje įsirengė nelegalų nebevažiuojančių automobilių, malkų ir statybinių medžiagų sandėlį.

(Plačiau...)

Komisariate dirbs nauja policininkė (0)

Rugpjūčio 30 dieną Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė nauji pareigūnai – Erika Greičiūtė ir Vytautas Lisauskas.

(Plačiau...)

Jurbarko krašte – tyrimas dėl nepilnametės išprievartavimo: įtarimai pareikšti kartu su ja gyvenusiam jaunuoliui (0)

Jurbarko krašte atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus nusikaltimo – pilnamečiui jaunuoliui pareikšti įtarimai byloje dėl nepilnametės išžaginimo. Tai naujienų portalui lrytas.lt trečiadienį patvirtino tyrimui vadovaujanti Kauno prokurorė Dovilė Augustauskaitė. 

(Plačiau...)

Ypatingas vakaras prie Vytauto paminklo (nuotraukos) (0)

Rugpjūčio 31 – osios vakaras Jurbarke, prie paminklo Vytautui Didžiajam. Vakaro prietemą sklaidė Jurbarko Petro Paulaičio 701 kuopos šaulių rikiuotė ir kuopos vado, atsargos leitenanto  Kęstučio Sutkaus žodžiai:  turime prisiminti šią dieną, jei jos neprisiminsime, praėjęs laikas gali sugrįžti.

(Plačiau...)

Tarp savivaldybių, kur geriausios švietimo sąlygos - Jurbarko nėra (2)

Geriausias švietimo paslaugų rodiklis 2020 m. tarp visų šalies savivaldybių buvo Kauno m., Kėdainių r. ir Pakruojo r. savivaldybėse. 2013-2020 m. švietimo paslaugų rodikliai sparčiausiai gerėjo kurortinėse savivaldybėse, o vertinant atskiras savivaldybes didžiausią pažangą šioje srityje padarė Neringos ir Šilalės r. savivaldybės. Jurbarkas bendrame savivaldybių reitinge surinko 19 balų.

(Plačiau...)

Pilies I kaimas šventė bibliotekos įkurtuves (nuotraukos) (0)

Rugpjūčio 29 d. Jurbarko viešosios bibliotekos Pilies I filialas pakvietė į šventę – ilgai lauktą, turtingomis idėjomis apipintą. 

(Plačiau...)

Bėdos nesibaigia: bus sunaikinta 2000 kiaulių (2)

Pastaruoju metu Vilkaviškio ir Šakių rajonuose užfiksuoti net 4 afrikinio kiaulių maro (AKM) protrūkiai kiaulių laikymo vietose. Tai pirmas kartas, kuomet per dieną  fiksuojama net keletas šios mirtinai kiaulėms ir šernams pavojingos ligos atvejų. Nuostoliai kiaulių augintojams – milžiniški. Šakių r., Rėžiūkų k., fermose, buvo auginami du tūkstančiai kooperatinės bendrovės „Rėžis“ kiaulių, visos jos bus sunaikintos.

(Plačiau...)

Afrikinis kiaulių maras Lietuvoje sparčiausiai plinta Jurbarko rajone (0)

Po beveik dviejų metų pertraukos, Lietuvoje vėl sparčiai plinta afrikinis kiaulių maras (AKM). Šiais metais nustatyti jau šeši nauji atvejai, iš kurių pusė – Jurbarko rajone. Siekiant sustabdyti šio viruso plitimą Europos maisto sugos tarnyba (EFSA) afrikinio kiaulių maro kampaniją Lietuvoje pratęsia dar metams bei dalinasi svarbiausia informacija siekiant sustabdyti tolimesnį viruso plitimą.

(Plačiau...)

Jurbarko prievartautojo bylos atomazga – jau netrukus: laukiama paskutinių lemtingo vakarėlio dalyvių apklausų (0)

Liūdnai pagarsėjusio 16-metės iš Jurbarko krašto prievartautojo, rytų kovos menų turnyrų prizininko Manto Icikevičiaus byloje verčiami paskutiniai puslapiai – dauguma liudytojų, dalyvavusių lemtingame jaunimo vakarėlyje, jau apklausta.

(Plačiau...)

Artėjant Rugsėjo 1-ajai tėvai pasimetę, kas priklauso: atostogos, tėvadienis ar tik neapmokama diena? (0)

Artėjant Mokslo metų pradžios šventei tėvai suka galvą, kaip palydėti vaikus į mokyklos ar darželio šventę. Tiesa, su teisininkais šiuo klausimu neretai konsultuojasi ir darbdaviai, abejojantys, ką tiksliai gali pasiūlyti darbuotojams. 

(Plačiau...)

Globoti vaiką – duoti jam namus ir kitokio gyvenimo galimybę (1)

Pasiryžimas globoti svetimą vaiką nėra lengvas, tačiau apsisprendusieji neabejotinai prisideda prie bendrojo gėrio kūrimo. Tuo neabejoja VšĮ „Jurbarko socialinės paslaugos“ Globos centro specialistės Monika KORNIKIENĖ ir Monika GYLYTĖ. Globos centras padeda tėvų globos netekusiems vaikams surasti globėjus ir įtėvius bei teikia jiems profesionalią pagalbą. Šiuo metu ypač stinga budinčių globotojų, kurie už atlygį galėtų laikinai prižiūrėti vaikus, kuriems jų šeimose nėra saugu gyventi.

(Plačiau...)

Jurbarke turėtų atsirasti antras notaras (0)

Rugpjūčio 12 d., Teisingumo ministerija paskelbė viešąjį konkursą notaro vietai Jurbarko rajono savivaldybėje užimti.

(Plačiau...)

Vyras smurtavo prieš neblaivią moterį (0)

Rugpjūčio 9 d. apie 12.30 val. Jurbarke, Tulpių g., namuose, vyras (g. 1969 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,62 prom.) moterį (g. 1969 m.).

(Plačiau...)

Prašo padėti surasti dingusią Ugnę Narimovaitę (1)

Liepos 31 d. apie 21.00 val., Marijampolės apskr. VPK Jurbarko r. PK buvo gautas pranešimas, kad iš „Skalvija“ vaikų globos namų, Viešvilės mstl., Upelio g. 9, išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametė globotinė Ugnė Narimovaitė (g. 2005 m.).

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook