Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Aktualijos

Aktualijos

Pirmajame susitikime – ir pažadai, ir priekaištai (6)

Pirmadienį savivaldybėje įvyko pirmasis naujai išrinkto Seimo nario Ričardo Juškos ir rajono mero Skirmanto Mockevičiaus bei administracijos direktorės Vidos Rekešienės susitikimas. Per rudenį vykusius parlamento rinkimus skirtingose politinėse stovyklose buvę politikai bandė ieškoti sutarimo ir būdų, kaip spręsti rajono problemas.

(Plačiau...)

Pareigūnai uždarė įvažiavimus į miestą (0)

Naktį iš lapkričio 24-osios į 25-ąją Jurbarką užplūdo policijos pajėgos. Pareigūnai uždarė visus įvažiavimus į miestą ir tikrino automobilius bei asmenis. Mokomasis aliarmas surengtas norint patikrinti, kaip greitai gali susirinkti ir veikti tuo metu dirbančios ir iš namų iškviestos policijos pajėgos.

(Plačiau...)

Jurbarkas įvertintas 39 vieta (0)

Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) jau šeštą kartą sudarė Lietuvos savivaldybių indeksą. Lyderio pozicijas šiemet išlaikė Vilniaus miestas, po jo rikiuojasi Klaipėda, Šiauliai ir viena vieta pakilęs Kaunas. 54 mažųjų savivaldybių reitinge pirmauja Kauno rajonas. Jurbarko r. savivaldybė iš 52 pakilo į 39 vietą.

(Plačiau...)

Eržvilkiškiai įamžino kunigaikštį ir įprasmino savo tapatybę (0)

Eržvilkiškiai tapatybės ženklų ieško istorijoje – ir randa. Spalio 27 d. jie atidengė Vytauto Didžiojo skulptūrą toje vietoje, kur augo Vytauto vardu vadintas ąžuolas, o legendą apie jį iki šiol žino ir senas, ir mažas.

(Plačiau...)

Parduotuves siaubusį vagį pasiuntė už grotų (4)

Spalio 31 d. Jurbarko r. apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis nuolat iš parduotuvių ir degalinių vogusiam jurbarkiečiui.

(Plačiau...)

Tuberkuliozei suvaldyti – DOTS kabinetas poliklinikoje (0)

Vadovaudamasi Sveikatos apsaugos ministro įsakymu Jurbarko r. savivaldybės taryba priėmė sprendimą įpareigoti VšĮ Jurbarko pirminės sveikatos priežiūros centrą įsteigti tiesiogiai stebimo trumpo gydymo kurso paslaugų kabinetą (DOTS). Šie kabinetai – dalis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) patvirtintos tuberkuliozės kontrolės strategijos, kuri pripažįstama kaip viena ekonomiškiausių ir leidžiančių pasiekti geriausių ligos gydymo rezultatų.

(Plačiau...)

Parduotuves užgriuvo vagysčių banga (8)

Penktadienio vakarą apvogta Vasario 16-osios gatvėje esanti parduotuvė. Į ją atėjęs vyras mandagiai paprašė pardavėjos į maišelį sukrauti prekių, o tada viską išplėšė moteriai iš rankų ir pabėgo. Nors policija nusikaltėlį sulaikė po valandos, nuo jo nukentėjęs verslininkas Gintaris Stoškus įsitikinęs: teisėsauga nedirba taip, kad užtikrintų žmonių saugumą.

(Plačiau...)

Kriminalinė ir viešoji policija taps vienu padaliniu (3)

Policijoje – permainų metas. Įgyvendinant policijos reformą sujungiamos viešoji ir kriminalinė policija. Nors Jurbarko r. policijos komisariatas jau kurį laiką dirba pagal šią schemą, padaliniai realiai bus reformuoti tik artimiausiomis dienomis.

(Plačiau...)

Jurbarko katilinėje paleistas naujas biokuro katilas (0)

AB „Kauno energija“ filialo Jurbarko šilumos tinklai katilinėje pradėjo veikti naujas 5 MW galios biokuro katilas, gaminsiantis šilumą Jurbarko miesto šilumos vartotojams. Katilas pastatytas kiek daugiau nei per pusmetį, į jo statybą investavus apie 1 mln. eurų.

(Plačiau...)

Blogas oras rinkėjų neišgąsdino (0)

Sukėlę daug aistrų, skandalų, drabstymosi purvu Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai stojo į finišo tiesiąją – trečiadienį ir ketvirtadienį išankstiniu balsavimu prasidėję jie baigsis sekmadienį 20 val. užvėrus rinkiminių apylinkių duris.

(Plačiau...)

Šmeižto kampanija įvertinta spaudos konferencijoje (4)

Spalio 3 d. spaudos konferenciją surengė kandidatai į Seimą, nutarę pasipriešinti pastaruoju metu bene vieno žmogaus organizuotai šmeižto kampanijai. 

(Plačiau...)

Rankų darbo ženkliukuose – istorijos pėdsakai (0)

Penkiasdešimt metų. Tiek laiko jurbarkiškis Rimantas Endriulaitis užsiima itin išskirtiniu ir daug kruopštaus darbo reikalaujančiu hobiu – metalinių ženkliukų gamyba. Įspūdingą savo gaminių kolekciją sukaupęs vyras dalijosi prisiminimais apie idėją kurti ženkliukus ir juose atsispindinčią penkiasdešimties metų istoriją.

(Plačiau...)

Pakeista leidimų išdavimo tvarka (1)

Pakeista leidimų atvykti ir būti valstybės sienos apsaugos zonoje (VSAZ) ir leidimo verstis ūkine, komercine ar kitokia veikla valstybės sienos apsaugos zonoje išdavimo tvarka.

(Plačiau...)

Landynė tapo prakeiksmu kaimynams (0)

Socialinių butų kaimynystė neretai tampa tikru prakeiksmu. Triukšmas, rėkavimai, per langus į vaikų žaidimo aikštelę skriejantys daiktai, prievarta laikomos moterys ir nuolatiniai policijos vizitai. Su tokia kasdienybe susiduria Kauno g. 36-ajame name gyvenantys jurbarkiečiai. Šį košmarą išgyvenančių žmonių viltis – prievartinis kaimynų iškraustymas. Tačiau procesas ilgas, o policija bejėgė – apsvaigusiems chuliganams į nuobaudas nusispjauti.

(Plačiau...)

Problema sprendžiama, bet kartėlis liko (2)

Rugpjūčio 13 d. „Šviesoje“ publikuotas straipsnis apie neramias šalia Jaunimo parko gyvenančių jurbarkiečių naktis. Į S. Daukanto, Žemaitės ir Kalninės gatvių 41 gyventojo pasirašytus skundus policijai ir savivaldybės administracijai buvo greit reaguota – savivaldybėje surengtas pasitarimas. Prabėgus mėnesiui parko kaimynystė kelia mažiau problemų, bet gyventojams liko nuoskaudų.

(Plačiau...)

Iš mokyklų – į ligonines gydytis sužalojimų (1)

Rugsėjo 14 diena rajono mokyklose pratrūko smurtu. Vienoje miesto pagrindinėje mokykloje, įtariama, trys klasiokai galimai sumušė aštuntoką. Dar vienas aštuntokas nukentėjo per konfliktą vienoje rajono gimnazijų. Abiems vaikams prireikė medikų pagalbos, o įvykius tiria policija.

(Plačiau...)

Istorinis lopšys – užmirštas ir apleistas (10)

Ar keturračiais išvažinėtas unikalus Kalnėnų piliakalnis yra vandalų darbas, ar nesusipratimas dėl apsileidusių paminklosaugininkų? Jurbarko istorijos pradžią menantys Bišpiliukai privalėtų būti saugomi, tačiau piliakalnis paniręs į brūzgynus, o kelias iki jo įveikiamas ne kiekvienam automobiliui. Apie bet kokį aiškų ženklą, kad čia istorinė vieta, neverta nė kalbėti.

(Plačiau...)

Esperantininkai rūpesčiu apgaubė „Burbulus“ (1)

Sakoma, kad gera daryti yra gera. Lygiai taip pat svarbu apie gerus darbus šnekėti garsiai ir į juos įtraukti kuo daugiau pozityviai nusiteikusių žmonių. Prieš trejus metus Jurbarko esperanto klubo „Horizontas“ nariai nutarė neapsiriboti vien kalbos įgūdžių tobulinimu ir pradėjo socialiai atsakingą veiklą. Jie ėmėsi šefuoti vieną „Skalvijos“ (buvę Viešvilės) vaikų globos namų šeimyną.

(Plačiau...)

Burtai lėmė partijų rinkiminius numerius (0)

Spalio 9 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvausiančios partijos jau turi numerius, kurie bus įrašomi rinkimų biuletenyje.

(Plačiau...)

Vandalai nuniokojo poilsio zoną (2)

Išlaužytos pavėsinės, prakiurdyti stogai, sulamdyti stendai, pavogta, ką galima nulupti, prišiukšlinta. Su tokia kasdienybe susiduriantys miškininkai griebiasi už galvos ir perspėja – iš poilsio zonos miškeliuose tarp Dainų slėnio ir Jurbarko vandenvietės greitai nieko neliks.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook