Aktualijos

Aktualijos

Mokyklų laukia naujas pertvarkos etapas (4)

Rengiamas Jurbarko r. savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2025 m. bendrojo plano projektas. Penktadienį į pirmąjį posėdį susirinkusi darbo grupė projektą turi pateikti iki kovo pabaigos ir, apsvarsčius su Švietimo taryba, mokyklų bendruomenėmis bei politikais, gegužę planas bus teikiamas tvirtinti savivaldybės tarybai.

(Plačiau...)

Baloje užstrigusią stirną išnešė glėbyje (video) (4)

Kovo 11-osios rytą du vyrai išgelbėjo stirną. Gyvūnas buvo užstrigęs didžiulėje baloje, laukuose, netoli Klausučių.

(Plačiau...)

Kovo 11-osios šventės renginiai Jurbarko rajone (0)

Kovo 11-oji Lietuvos istorijoje – dar vienas Valstybės gimtadienis, o tiksliau – atgimimas. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausiajai Tarybai pasirašius Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą paskelbėme visam pasauliui, kad Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Atstačius 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenias galias, su didžiule viltimi ir tikėjimu pradėjome savarankiškumo ir laisvės kelią. Kovo 11-ąją kviečiame visus Jurbarko krašto žmones aukštai iškelti Lietuvos valstybės vėliavas, švęsti namie, gryname ore ar prie išmaniųjų įrenginių ekranų.

(Plačiau...)

Šakių ir Raseinių pradinukai grįžta į mokyklas, jurbarkiečiai lieka namuose (1)

 Vyriausybė nutarė, kad nuo kitos savaitės 25-iose savivaldybėse jų pasirinktose ugdymo įstaigose pradinukai galės būti mokomi mišriu būdu.

(Plačiau...)

Kviečia švęsti Kovo 11-ąją! Renginių programa (0)

Kovo 11-oji Lietuvos istorijoje – dar vienas Valstybės gimtadienis, o tiksliau – atgimimas. 1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausiajai Tarybai pasirašius Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo aktą paskelbėme visam pasauliui, kad Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Atstačius 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suverenias galias, su didžiule viltimi ir tikėjimu pradėjome savarankiškumo ir laisvės kelią. Kovo 11-ąją kviečiame visus Jurbarko krašto žmones aukštai iškelti Lietuvos valstybės vėliavas, švęsti namie, gryname ore ar prie išmaniųjų įrenginių ekranų.

(Plačiau...)

Veisykloje - kraupiai sužaloti šunys, Jurbarko VMVT pažeidimų nerasdavo (10)

Išaiškinta nelegali keturkojų daugykla viename Tauragės daugiabučių specialistus nuvedė į Jurbarką. Nors sodyboje šunų veisykla veikė gavus leidimus, vaizdas šokiravo tiek gyvūnų teisių gynėjus, tiek valstybinės maisto ir veterinarijos tarybos (VMVT) specialistus, rašo 15min.lt. Tuo tarpu reguliariai veisyklą tikrindavęs VMVT Jurbarko padalinio vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius Alvydas Jaramavičius ŠVIESĄ tikino jokių didelių problemų pas veisėją nerasdavęs.

(Plačiau...)

Tauragėje rasti gyvūnai atvedė specialistus į Jurbarką: paimti dar 26 šunys (nuotraukos) (9)

Ketvirtadienį Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistės kartu su policijos pareigūnais lankėsi pas registruotą šunų veisėją L.S. Jurbarke. Surengtas neplaninis patikrinimas po to, kai išsiaiškinta, jog vienas iš Tauragėje, Dainavos gatvėje, rastų šunų įsigytas būtent iš jo.

(Plačiau...)

Veliuoniškiai pagerbti nominacijomis ir videofilmu (0)

Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo diena, Veliuonoje tradiciškai sutinkama įteikiant „Veliuonos krašto žmogaus“ apdovanojimus. Neatsisakyta šios tradicijos ir šiemet, tik įgyvendinta ji kiek kitaip – Veliuonos kultūros centro kolektyvas sukūrė filmą apie šių metų nominantus ir šventinę dieną parodė jį savo feisbuko paskyroje.

(Plačiau...)

Jurbarkiečio žmogžudystės byloje – kraupios detalės: griebtis peilio privertė smurto kultą internete kursčiusi 14-metė (2)

Kauno apygardos teisme narpliojant 18-mečio jurbarkiečio Nojaus Armono nužudymo bylą, aiškėja vis daugiau kraupių paslapčių, apraizgiusių žmogžudystės kurstymu įtariamą 16-metę šio miesto gyventoją.

(Plačiau...)

Perspėja dėl potvynio pavojaus ir prašo pasiruošti (0)

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė antradienį inicijavo pasitarimą su savivaldybėmis ir atsakingomis tarnybomis siekiant kuo geriau pasiruošti galimam pavasario potvyniui.

(Plačiau...)

Gaisrus Viešvilėje gesina savanoriai ugniagesiai: jeigu reikia žmogui padėti, kokia gali būti baimė? (0)

Grupelė Viešvilės vyrų prieš trejus metus, niekieno neprašomi ir neraginti, įkūrė savanorių ugniagesių komandą, veikiausiai vienintelę tokią Lietuvoje. Didžiąją dalį įrangos susiveikę dėka rėmėjų, šie ugniagesiai, išskyrus vienintelį vairuotojo etatą, atlyginimų negauna, tačiau tai nesutrukdo dažnai būti pirmiesiems įvykio vietoje, kai Viešvilėje kas nors dega.

(Plačiau...)

Gamtos bičiulis ir fotografas miške sutinka daug pažįstamų (2)

Šią seniai nebūtą gilią žiemą jurbarkietis Robertas Patronaitis feisbuko žiūrėtojus džiugina ypač gražiomis gamtos ir jos gyventojų fotografijomis. Pasigėrėti žiemos stebuklais gali kiekvienas, jei tik netingi iškišti nosies iš namų, bet ne kiekvienam pavyksta iš arti pamatyti paukščius ir žvėris. O Roberto nuotraukose jie ir su vardais – lietuviškais ir lotyniškais. Žiūrėk ir pažink!

(Plačiau...)

„Valstiečiai“ ir liberalai palieka naująją daugumą (papildyta) (18)

Vasario 12 d. penki Jurbarko r. savivaldybės tarybos nariai pranešė paliekantys naujai sudarytą tarybos daugumą.

(Plačiau...)

Nuo sniego kalnų seniūnijas gelbsti sava technika (0)

Sniegu šalį užvertusi žiema tapo nemenku iššūkiu rajono seniūnijoms. Gyventojams piktinantis sunkiai pravažiuojamais ruožais, seniūnai atviri – perkama paslauga yra brangi ir dažnai nerangi, o situaciją gelbėtų, jei seniūnijos pačios turėtų reikiamos technikos.

(Plačiau...)

Ekspertų komisijoje pritarta „išėjimo strategijai“. Jai rengiasi ir Jurbarkas (7)

Šiandien vėlai vakare baigėsi Vyriausybės sudarytos Ekspertų komisijos posėdis, kuriame svarstyta galimybė sušvelninti  karantino reikalavimus savivaldybėse, kuriose yra itin žemas susirgimų COVID -19 liga 100 tūkst. gyventojų rodiklis.

(Plačiau...)

Rietavo, Šilalės ir Jurbarko savivaldybės jau priartėjo prie koronaviruso suvaldymo. Tačiau gali tekti kentėti dėl atsilikusių (3)

Tiek Rietavas, tiek Šilalės bei Jurbarko rajonų savivaldybės jau susimažino santykinį sergamumo COVID-19 rodiklį iki ribos (netgi ją peržengė), kai žadama nebetaikyti karantino dėl pandemijos nustatytų apribojimų. Tačiau, kadangi tarp savivaldybių mūro sienų nėra, ir gyventojai migruoja, nepaisydami keliuose patikros postus įrengiančių policijos pareigūnų, deja, toms trims savivaldybėms dar gali tekti pakentėti, kol visos likusios 57-os irgi galės pasidžiaugti priartėjusios prie koronaviruso suvaldymo.

(Plačiau...)

Kas penktam testuotam pedagogui rasta antikūnų (1)

Sausio 28 – vasario 2 dienomis greitaisiais antikūnų testais ,,AMP Rapid Test SARS-Co-V-2 IgG/IgM“ pagal Jurbarko rajono švietimo įstaigų pateiktus sąrašus iš viso buvo testuota 370 rajono švietimo įstaigų darbuotojų. Teigiami IgG  nustatyti (rasta antikūnų) 77 asmenims, t.y. beveik 21 proc. iš atliktų testų. Vadovaujantis Sveikatos apsaugos ministro patvirtinta prioritetinių gyventojų grupių vakcinavimo tvarka, asmenys, kurių testo rezultatas yra teigiamas, gali būti skiepijami praėjus ne mažiau kaip 60 dienų nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.

(Plačiau...)

Policininko automobilį padegusiam vyrui - keturi mėnesiai už grotų (0)

Marijampolės apylinkės teismo Jurbarko rūmai 2021 m. vasario 2 d. viešame teisiamajame posėdyje sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Kaltinamasis L. V. 2020 m. birželio 17 d. apie 23 val. 45 min. tyčia padegė automobilį „Opel Omega“, stovėjusį Jurbarko mieste, tai yra visuotinai pavojingu būdu sugadino nukentėjusiajam, dirbančiam Marijampolės apskrities policijos komisariate, priklausantį turtą. 

(Plačiau...)

Nuo pirmadienio Jurbarkas žengs įprasto gyvenimo link (7)

Šiandien Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) vadovybė susitikime su Premjere Ingrida Šimonyte ir Sveikatos apsaugos ministerijos viceministre Živile Simonaityte aptarė galimybę savivaldybėse, kuriose fiksuojamas žemiausias susirgimų COVID – 19 liga rodiklis, atlaisvinti karantino reikalavimus. Vyriausybės atstovai ir ekspertai tokiai idėjai pritarė ir jau nuo ateinančio pirmadienio Jurbarke ir galbūt dar keliose savivaldybėse gyvenimas ims grįžti į įprastas vėžes.

(Plačiau...)

Vakarėlį kempinge nutraukė policija (14)

Sausio 22-24 dienomis Jurbarko policija fiksavo 23 karantino pažeidimus. Didžioji jų dalis – į vakarėlius susirinkę gyventojai. Dalis pobūvių vyko privačiai, o vienas jų – kempinge „Medaus slėnis“. Čia pareigūnai rado šešis asmenis ir pakurtą pirtį. Ženkliai patuštinti pinigines galimai teks ne tik vakarėlio dalyviams, bet ir „Medaus slėnio“ savininkams.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook