Aktualijos

Aktualijos

Socialdemokratai išsirinko valdžią (5)

Šeštadienį vykusioje socialdemokratų partijos Jurbarko skyriaus ataskaitinės rinkiminės konferencijos darbotvarkės svarbiausi klausimai – skyriaus vadovų rinkimai ir kandidato į 2016 m. vyksiančius Seimo rinkimus siūlymas.

(Plačiau...)

Semiamas rūsys – skęstančios pensininkės reikalas (2)

Gerą pusmetį Gudelių kaime (Girdžių sen.) gyvenančios Genės Lužaitienės namai primena grimztantį laivą – nei nuskęsta, nei išplaukia. 75-erių moteris nuo praėjusio rudens kasdien iš rūsio semia vandenį. Jai tai bene vienintelė likusi išeitis, nes valdininkų dėmesio neprisišaukia net oficialiais raštais.

(Plačiau...)

Naujas kelias į Raudonę: už ir prieš (12)

Antradienį raudoniškius nustebino įvažiavimą į gyvenvietę užbarikadavusi statybinė technika. Žmonės gūžčiojo pečiais ir puolė vieni kitų klausinėti – kas vyksta? Kad akmenimis grįstas kelias į Raudonę bus tvarkomas, miestelėnai žinojo, tačiau tikėjosi projekto aptarimo su bendruomene jį ruošiant, o ne tik tapti įvykio liudininkais.

(Plačiau...)

Darbietė Vilma Venslauskienė neteko mandato, Laura Icikevičienė išbraukta iš sąrašo (papildyta video) (16)

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) trečiadienį panaikino Darbo partijos atstovės Vilmos Venslauskienės tarybos narės mandatą. Tos pačios partijos narė Laura Icikevičienė išbraukta iš kandidatų sąrašų. Tokį sprendimą VRK priėmė įvertinusi teisėsaugos surinktą medžiagą dėl galimų balsų pirkimų per savivaldos rinkimus.

(Plačiau...)

Pavasarinėje šventėje miško bičiuliai paukščiams dovanojo namus (0)

Kovo 23-osios rytą Jurbarko miškų urėdijos administracinis pastatas ošė jaunų balsais – pakviesti savo globėjų miškininkų čia suvažiavo per šimtą jaunųjų miško bičiulių. Miškų urėdija surengė smagią pavasario šventę gamtą mylintiems vaikams ir į gimtinę sugrįžtantiems paukščiams.

(Plačiau...)

Medalis mokytojai – už tarnystę vaikui ir Lietuvai (0)

Raudonės pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei, maironiečių būrelio vadovei Elenai Elzbergienei pirmadienį įteiktas Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimas – Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“, kuriuo mokytoja pagerbta už filantropinę veiklą, ypač jaunųjų kūrėjų skatinimą ir rėmimą. Kandidatūros teikimą inicijavo Lietuvos maironiečių draugija, rekomendavo Raudonės pagrindinė mokykla, seniūnija, Jurbarko r. savivaldybės Švietimo skyrius.

(Plačiau...)

„Specialus tyrimas“ – apie nevaikiškus žaidimus su vaikais Viešvilėje (video) (0)

Ar mūsų šalies vaikų globos įstaigos tinkamai paruošia žmogų visaverčiam savarankiškam gyvenimui? Išmoko siūti, megzti, gaminti valgį, įgyti profesiją ir susirasti padorų darbą? Vieša paslaptis, jog dauguma pareigūnams šiandien įkliūvančių prostitučių – užaugusios būtent vaikų namuose. Apie tai, jog valstybės globojami vaikai tampa seniausios pasaulio profesijos darbininkais, prabilo ir šalies vadovė, Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Paskutinis atvejis itin šokiruoja: Viešvilės vaikų globos namuose – pedofilijos skandalas, kurio epicentre – globos namų direktorius.

(Plačiau...)

Pavaduojančią paštininkę klampina įtarimai (8)

Kur dingsta siuntiniai ir kodėl Skirsnemunės pašto darbuotoja socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje pardavinėja tokius pačius daiktus, kokie prapuolė drauge su prarastomis siuntomis? Paslaptingai išnykusių siuntinių nesulaukusiems pašto klientams kilo įtarimų, kad į Skirsnemunę atkeliavusius daiktus galėjo pasisavinti pašto darbuotoja.

(Plačiau...)

Koalicija ruošiasi perimti valdžią (8)

Naujasis rajono meras Skirmantas Mockevičius į Jurbarko viešąją biblioteką pakvietęs žiniasklaidą paskelbė dvi svarbias datas – pirmasis naujosios kadencijos tarybos posėdis kviečiamas balandžio 14 d., o mero inauguracijai pasirinkta balandžio 19-oji.

(Plačiau...)

Medienos atliekų biokurui miškuose užteks (0)

Savivaldybės administracijos paskelbta žinia, kad Jurbarke bus statomi biokuru kūrenami katilai, vieniems gyventojams suteikė vilties sulaukti pigesnės šilumos, kitus privertė nuogąstauti, kad miškai taps dykynėmis. Jurbarko miškų urėdas Faustas Bakys tvirtina, kad kirtimo ir jaunuolynų retinimo atliekų, malkinės medienos mūsų miškuose užteks kelioms kartoms, nes kasmet miško priauga dvigubai daugiau, nei iškertama.

(Plačiau...)

Pedofilijos skandalo krečiamų Viešvilės vaikų namų direktorius Algimantas Liaudaitis nušalintas (4)

Jurbarko rajono apylinkės teismo sprendimu, kol teisėsauga atlieka didelio masto tyrimą dėl galimo nepilnamečių seksualinio išnaudojimo Viešvilės vaikų namuose, įstaigos vadovas Algimantas Liaudaitis pagaliau nušalintas nuo pareigų. Paaiškėjo, kad A.Liaudaitis realiai nedirba jau ilgiau nei du mėnesius. Ant plauko kabo ir jį pavaduojančios Jūratės Bastienės karjera.

(Plačiau...)

Gimnazijoje girtas įkliuvęs pedagogas nebedirbs (8)

Penktadienis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje sprogo skandalu. Neapsikentę girto kūno kultūros mokytojo Vidmanto Giedraičio moksleiviai iškvietė policiją. Pedagogui Jurbarko ligoninėje alkotesteriu nustatytas 1,58 promilės girtumas, jis gimnazijoje nebedirbs.

(Plačiau...)

Paštininkė pavogė 33 tūkst. eurų (7)

Lapkričio 12 d. Kauno apygardos teisme nagrinėta turto pasisavinimo byla, kurioje buvusi AB „Lietuvos paštas“ Jurbarko skyriaus darbuotoja Irena Bernotavičienė kaltinama iš darbovietės kasos pasisavinusi didelės vertės turtą. Moteris kaltę pripažino, o dėl susidariusios situacijos kaltino nepriteklių.

(Plačiau...)

Galimai buvo papirkta apie 30 rinkėjų (5)

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Julius Jasaitis posėdyje sekmadienį sakė, kad vykstant savivaldos rinkimams, Jurbarke apie 30 asmenų galimai pardavė savo balsus ir į balsavimo vietas buvo pavežėti.

(Plačiau...)

Rinkimai baigėsi, valdžios permainos – tik prasideda (0)

Sekmadienį vykęs savivaldybės mero rinkimų antrasis turas baigėsi politikos naujoko Skirmanto Mockevičiaus pergale. Savarankiškai išsikėlęs kandidatas surinko 53,98 proc. rinkėjų balsų ir 870 balsų aplenkė savo konkurentą, dabartinį rajono merą Ričardą Jušką.

(Plačiau...)

Kultūros centre šlaistęsis ginkluotas vyras sulaikytas (0)

Ketvirtadienio popietę į Jurbarko kultūros centrą užsuko budėtojos dėmesį patraukęs įtartinas lankytojas. Moteris neapsiriko – po pastatą vaikštinėjęs vyras buvo ginkluotas.

(Plačiau...)

Bausmė gresia ir vaikų namų direktoriaus pavaduotojai (6)

Šią savaitę šalį supurčiusio pedofilijos skandalo pasekmės liūdnos gali būti ne tik Viešvilės vaikų namų direktoriui Algimantui Liaudaičiui, bet ir jo pavaduotojai Jūratei Bastienei. Moteris apie tai, kad teisėsauga atlieka tyrimą dėl galimo vaikų tvirkino nepranešė Socialinei ir darbo ministerijai, kuriai įstaiga yra atskaitinga.

(Plačiau...)

Jurbarkas turi nutraukti 8 mln. eurų vertės sutartį su „Kretingos maistu“ (14)

Jurbarko valdžia turi nutraukti pernai balandį pasirašytą 7,8 mln. eurų (27 mln. litų) vertės sutartį su viešąja įstaiga „Kretingos maistas“, nusprendė Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT).

(Plačiau...)

Teismas spręs dėl Viešvilės vaikų namų direktorius nušalinimo nuo pareigų, pareikšti oficialūs įtarimai (video) (33)

Pastarosiomis dienomis Viešvilės vaikų namų auklėtiniai būriais vežami į Jurbarko policijos komisariatą. Globos namų auklėtiniai apklausinėjami dėl galimos pedofilijos, o tyrėjų akys krypsta į įstaigos vadovą – Algimantą Liaudaitį. Pareigūnai aiškinasi, ar vaikai galėjo patirti paties A.Liaudaičio seksualinį išnaudojimą, taip pat ar įstaigos vadovas siųsdavo vaikus pas kitus pedofilus.

Vaikų globos namų direktorius trečiadienį nušalintas nuo pareigų, o įstaigoje dirba ne tik policijos pareigūnai, bet ir psichologai.

(Plačiau...)

Sėkmingo verslo paslaptis – visuomenės rėmų nepaisymas (0)

Stereotipas, kad mažesniuose Lietuvos miestuose įkurtiems verslams nėra perspektyvų – seniai paneigtas. Štai Jurbarke nuosavo verslo galimybės vilioja ne vieną. Automobilių remonto dirbtuvės, grožio salonai, prekyba rūbais ar avalyne – tokie tradiciniai verslai yra visuomet paklausūs.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook