Abiturientai nori rinktis vakciną

Abiturientai nori rinktis vakciną (3)

2021-04-03

Kitą savaitę pasirinkę ne „AstraZeneca“ , o kito gamintojo vakciną skiepytis kviečiami nebus, nebent persigalvos ir pareikš tokį pageidavimą.

Kovo 24 d. papildžius prioritetinių grupių skiepijimo sąrašą ir į jį įtraukus švietimo darbuotojus bei abiturientus, sudaromi norinčiųjų pasiskiepyti šioms grupėms priklausančių asmenų sąrašai. Pirmadienį pats pirmąja „AstraZeneca“ vakcinos doze pasiskiepijęs Jurbarko r. savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius ragino, kai tik bus galimybė, tai padaryti visus abiturientus, o ketvirtadienį netgi buvo surengtas mero nuotolinis susitikimas su abiturientų atstovais.

Skiepijama sparčiai

Susitikime dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus, Veliuonos Antano ir Jono Juškų bei Eržvilko gimnazijos baigiamųjų klasių ir mokyklų administracijų atstovai.

Informaciją apie skiepus ir skiepijimą pateikė Jurbarko r. pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė Remigija Mencienė. Meras S. Mockevičius apžvelgė bendrą savivaldybės situaciją.

Ketvirtadienį Jurbarko r. savivaldybė iš raudonos perkopė į geltoną zoną, nes joje susirgimų 100 tūkst. rodiklis buvo 91, o teigiamų atvejų procentas nesiekė 4 ir buvo 3,4 proc.

Vakcinavimo duomenys Jurbarkui taip pat palankūs – savivaldybėje paskiepytų gyventojų dalis siekia 16,86 proc. Lietuvos vidurkis yra 12,51 proc., gretimose savivaldybėse paskiepyta taip pat mažiau žmonių: Šakiuose – 13,5 proc., Tauragėje – 11,53 proc., Raseiniuose – 13,16 proc.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook