Ar automobilių nuoma Kaune atitinka poreikius?

Ar automobilių nuoma Kaune atitinka poreikius? (0)

2018-11-14

Automobilių nuoma Kaune – ne naujiena. Kaunas yra antras pagal dydį Lietuvos miestas, tad ir nuvykti iš taško A į tašką B ne visada paprasta. Kad nereikėtų persėsti penkiose viešojo transporto stotelėse, nusprendžiama išsinuomoti automobilį. Ir tai tik vienas iš tuzino pavyzdžių, kuo ši paslauga svarbi.

Automobilių nuoma Kaune ir klientų norai

Apie paslaugą ir jos ypatybes gali pašnibždėti klientų norai. Kokie jie?

Platus automobilių pasirinkimas. Vienas iš lūkesčių – kuo platesnis autoparkas. Aišku, čia galioja ir psichologinis aspektas – kuo daugiau daiktų (šiuo atveju mašinų), tuo geresnė atrodo visuma. Bet nereikia būti psichologu siekiant suprasti, jog plati modelių gama – tai galimybė aptarnauti daugiau klientų ir išpildyti didesnio skaičiaus žmonių poreikius.

Tvarkingi automobiliai. Kas iš to, jei galima rinktis iš šimto transporto priemonių, bet nėra nei vienos tvarkingos? Automobilių nuomos kompanijoms tenka užduotis prižiūrėti ir laiku tvarkyti kiekvieną mašiną. Tik tada klientai patenkinti.

Apynaujai automobiliai. Ketindami nuomotis tikimės, kad bus pasiūlomi neseni automobiliai. Tai nereiškia, kad 2015 metais pagamintas sedanas visaip kaip pranašesnis už 2014 metų gamybos modelį, tačiau daugeliu atvejų naujumas turi bent vieną kitą pranašumą.

Patrauklios kainos. Automobilių nuomos paslaugų teikimas – tikras iššūkis. Reikia derinti gausybę dalykų, gilintis į įvairiausius klausimus. Tarp tų klausimų – kaina. Jei ji bus per maža, sunku tikėtis pelno. O jei kaina pernelyg aukšta, sunku tikėtis klientų.

Lankstumas. Jei autoparkas platus, jei jame esantys automobiliai tvarkingi, o nuomos kainos patrauklios, tuomet nešykštima gerų žodžių. Visgi šių teigiamų ypatybių nepakanka. Pridedamas dar vienas nepaprastai reikšmingas paslaugų teikimo ypatumas – lankstumas. Kažin ar klientai teigiamai įvertins nelanksčias paslaugas. Juk nuomos verslą įkuria ir plėtoja ne robotai, o žmonės, tad ir pasiūlymai turėtų būti žmoniški (nors ir paremti aiškiais principais, bet su galimybe suteikti kuo palankesnes sąlygas).

 Koks paslaugų vertinimas?

Galima teigti, jog automobilių nuoma Kaune atitinka visokiausius norus. Vairuotojai sklandžiai naudojasi paslaugomis ir džiaugiasi, kad nereikia nuomotis kokio seno laužo prastomis sąlygomis.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook