Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Automobilį nusipirko be rajono tarybos leidimo

Automobilį nusipirko be rajono tarybos leidimo (9)

2022-07-12

Arvydas Štulas teigia, kad įsigyjant automobilį su tarybos sprendimu nebuvo susipažinęs. J. Stanaitienės nuotr

Jurbarko autobusų parkas praturtėjo tarnybiniu „Skoda Superb“ automobiliu. Pirkinio būtinumą galbūt galima pagrįsti, tačiau koją kiša automobilio įsigijimo procedūra. Autobusų parkas – savivaldybės įmonė. Nors jai turėtų galioti savivaldybės tarybos priimti sprendimai, šįkart bendrovės direktoriaus veiksmai su galiojančia tvarka, regis, prasilenkė.

Devynerių metų senumo visais ratais varomą automobilį „Skoda Superb“ bendrovė įsigijo be Jurbarko r. savivaldybės tarybos pritarimo, nors tai numato tos pačios tarybos priimtas dokumentas. UAB Jurbarko autobusų parko vadovas Arvydas Štulas dėl šio pirkinio privalėjo kreiptis į tarybą ir sulaukti politikų sprendimo, bet to nepadarė.

Automobilių įsigijimo tvarką nustato savivaldybės tarybos sprendimas „Dėl Jurbarko r. savivaldybės įstaigų ir įmonių tarnybinių automobilių naudojimo“, priimtas dar 2016-aisiais.

Tai buvo padaryta po kai kurių savivaldybei pavaldžių įstaigų vadovų galimo piktnaudžiavimo įsigyjant prabangius ir galbūt įstaigų darbui nebūtinus ar netinkamus automobilius.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook