Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Automobilio nesutaisė, papriekaištavus – išplūdo (video)

Automobilio nesutaisė, papriekaištavus – išplūdo (video) (11)

2022-08-04

Automobilių dirbtuvėse mašiną palikusi moteris tikėjosi kokybiško remonto, tačiau sulaukė keiksmų ir įžeidinėjimų. L. Pilecko nuotr.

Įžeidinėti rusiškais keiksmažodžiais, išvadinti išsigimėlėmis ir, sviedus automobilio raktelius, išvaryti iš serviso. Toks bendravimo su klientais būdas, pasirodo, nesvetimas Jurbarke pakankamai gerai žinomų automobilių remonto dirbtuvių savininkui Raimundui Gustui, kuriam sutvarkyti patikėto automobilio iki galo taip ir nepavyko

Suremontuoti nepavyko

Jurbarkietė į „Šviesą“ kreipėsi po liepos 23-ąją autoservise įvykusio konflikto. Moteris tikino, kad jaučiasi ne tik apgauta, jos manymu, nesąžiningo verslininko, bet ir negalinti atsistebėti nesuvokiamu įmonės savininko R. Gusto elgesiu.

Šiame servise moters automobilis atsidūrė nepavykus įveikti techninės apžiūros. Kontrolieriai rado nemažai trūkumų, kuriuos reikėjo sutvarkyti.

Į R. Gusto servisą Šiaurės g., Jurbarke, mašiną nuvairavo moters vyras ir, transporto priemonę palikęs remontuoti, išvyko į užsienį dirbti.

Servise automobilį esą sutaisius, moteris jį pasiėmė, sumokėjo 120 eurų ir išvyko atlikti techninės apžiūros. Važiavo rami, nes buvo patikinta, kad visi per ankstesnę patikrą nurodyti trūkumai yra pašalinti.

Tačiau atlikus pakartotinę apžiūrą paaiškėjo, kad automobilis vis tiek netinkamas eismui – liko nesutvarkyti septyni iš kontrolierių nurodytų trūkumų.

Moteris grįžo pas R. Gustą ir vėl paliko automobilį. Tada istorija pasikartojo.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook