Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendruomenę kiršinantis akmuo liks stovėti

Bendruomenę kiršinantis akmuo liks stovėti (2)

2021-07-14

Klausučių akmens, supykdžiusio miestelio bendruomenę, istorijoje padėtas taškas – savivaldybė taps sklypo savininke, ir akmens nukelti nereikės. J. Stanaitienės nuotr

Paskutiniame savivaldybės tarybos posėdyje išspręstas ramybės klausutiškiams nedavęs klausimas – ar galės likti stovėti ties įvažiavimu į miestelį pastatytas akmuo, ar vis tik jį, kaip reikalavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, teks nukelti. Tarybos narių nuomonės išsiskyrė, ir vos keliais balsais buvo nuspręsta sudaryti sąlygas akmenį palikti.

Sena istorija

Dar balandį „Šviesa“ rašė apie Klausučių bendruomenės centro rūpestį dėl jų dar prieš 1,5 metų prie įvažiavimo į Klausučius pastatyto akmens – skundų dėl jo sulaukusi Kelių direkcija pareikalavo iki rugsėjo 1 d. akmenį pašalinti.

Praėjusį gruodį buvo surengtas pasitarimas, kuriame dalyvavo bendruomenės, Kelių direkcijos, Nacionalinės žemės tarnybos atstovai, Seredžiaus seniūnė Rimantė Pavalkienė.

Susitikime buvo apsvarstyta ir galimybė sklypą padalyti ir vieną jo dalį perimti savivaldybei.

Vasarį bendruomenės centro valdybos pirmininkė Daivutė Gvildienė kreipėsi į Jurbarko r. savivaldybės merą Skirmantą Mockevičių, klausdama, kas daroma dėl sklypo perėmimo.

Meras atsakė, kad visas procedūras atliks savivaldybė ir bendruomenei reikia tik laukti.

Balandį D. Gvildienė vėl parašė prašymą merui ir tarybos nariams, primindama, kad artėja terminas, kada akmuo turės būti nukeltas.

Visų šių kreipimųsi rezultatas: atsirado sprendimas dėl savivaldybės sutikimo perimti valstybės turtą – dalį valstybinės reikšmės kelio – savo reikmėms. Tokiu atveju akmens nukelti nereikėtų.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook