Bendruomenės pareigūną džiugina pasitikėjimas policija

Bendruomenės pareigūną džiugina pasitikėjimas policija (1)

2021-10-02

Ir susitikimuose su gyventojais, ir socialiniame tinkle Ramūnas Budrius turi atsakyti į daugybę klausimų – žmonės pasitiki policija ir nebijo klausti apie rūpimus dalykus.

Angelų sargų dieną su profesine švente sveikiname policijos pareigūnus. Ginti, saugoti, padėti – tokia yra Lietuvos policijos misija. O jurbarkietis policijos pareigūnas Ramūnas Budrius teigia, kad ir iš gyventojų policija sulaukia vis daugiau pagalbos. Nepakantumas viešosios tvarkos pažeidėjams rodo visuomenės brandą ir pilietiškumą, kalba apie pareigūnų darbo vertinimą.

Nebijo klausti

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Ramūną Budrių mūsų krašte pažįsta visi nuo mažo iki seno.

Ramūnas yra bendruomenės pareigūnas ir su žmonėmis susitinka ne aiškindamasis nusikaltimus ar pažeidimus, bet aiškindamas, kaip jų išvengti.

Į sutartą pokalbį pareigūnas atskubėjo tiesiai iš susitikimo vienoje miesto mokyklų.

Užtruko ten ilgiau nei planavo, nes jaunimas nori ir nebijo klausti to, kas jiems aktualu.

„Jaunimui įdomu gyvenimas, vykstantis socialiniuose tinkluose. Situacijų būna įvairių ir klausimų visokių. Pavyzdžiui, jei susikuri „nežiniuko“ profilį be nuotraukos, be pavardės, gali rašyti komentaruose bet ką. Jaunimui įdomu, ar mes galim susekti. Kiekvienas nori save apsaugoti, net ir šunybę darydamas“, – šypsosi pareigūnas, mokiniams paaiškinantis, kokia atsakomybė gresia už neetiškus komentarus ar kur gali nuvesti telefone turima videomedžiaga.

Jaunuoliai dažnai nustemba, kad telefonas, kuris būtinas ir suteikia daug malonumų, gali tapti ir įkalčiu, ir savo išmaniųjų turinio nenori parodyti pareigūnui.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook