Dėl stadiono ir pinigų – lenktynės su laiku

Dėl stadiono ir pinigų – lenktynės su laiku (3)

2020-09-14

Naujamiesčio progimnazijos stadiono projekto ėmusi UAB „Rolana“ darbus žada užbaigti iki metų galo. L. Pilecko nuotr.

Naujamiesčio progimnazijos stadionas jau antri metai iš eilės piktžolių auginimo konkurse – jei toks būtų – galėtų užimti prizinę vietą. Savivaldybės administracijai, net ir gavus „kovidinių“ pinigų, niekaip nesiseka rasti rangovo, galinčio iki metų pabaigos įrengti stadioną. Vis tik tikimasi, kad rugsėjo 17-ąją bus pasirašyta nauja sutartis su įmone, pasiryžusia imtis šio darbo.

Laimėtojai atsisakė

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Basčio, atlikti stadiono rekonstrukciją sutiko trečiąją vietą trečiąkart skelbtame konkurse užėmusi įmonė – UAB „Rolana“.

Darbus progimnazijos teritorijoje turėję pradėti konkurso nugalėtojai Jurbarke taip ir nepasirodė. Įmonė nusprendė savivaldybei sumokėti penkių tūkstančių eurų netesybas ir pasitraukė.

Antrojoje vietoje pagal siūlytą stadiono rekonstrukcijos kainą likę rangovai neatitiko kvalifikacinių reikalavimų, todėl iš tolimesnio proceso turėjo pasitraukti.

„Trečioje vietoje likusi „Rolana“ laikosi pozicijos, kad darbus spės atlikti iki metų galo. Galėčiau tik paspėlioti, bet manau, kad jie pasiskaičiavo, įvertino pelną ir nusprendė projekto įgyvendinimui mesti dideles pajėgas. Iš tiesų, kainos skirtumas, nuo to, ką siūlė pirmos vietos laimėtojai – nėra mažas. Jei jie būtų darę už nepilnus 320 tūkst. eurų, tai dabar stadionas atsieis beveik 380 tūkstančių. Tai – maksimali suma, kurią turime šiam projektui“, – sakė R. Bastys.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook