Geriausi artėjantys 2020 m. Netflix filmai ir serialai

Geriausi artėjantys 2020 m. Netflix filmai ir serialai (1)

2020-02-04

Per kelis metus iš augančios transliacijų platformos Netflix tapo ~150 mlrd. JAV dolerių verta milžine, viena didžiausių filmų ir serialų kūrėjų pasaulyje. Jų kuriamas ir prodiusuojamas turinys yra ganėtinai unikalus, labai įvairiapusis ir kas svarbiausia – turi žiauriai didelį pasisekimą. Dešimtys milijonų prenumeratorių iš viso pasaulio laukia pačių įvairiausių naujų filmų ar serialų. Štai tie, kurie verti ir jūsų dėmesio.

Na, o tam, kad žiūrėtumėte tik aukščiausios kokybės vaizdą, nepraleiskite progos atsinaujinti televizorių. Štai jums patogi nuoroda ten, kur pigūs televizoriai internetu!

Uncut Gems (sausio 31 d.)

Nors filmas jau pasirodė kino teatruose, tačiau Lietuvoje jo išvysti negalime. Tam reikia laukti, kol kriminalinė drama pasirodys Netflix platformoje. Filmo žvaigždė – komedijų amplua žibėjęs Adamas Sandleris, kuris prisiėmė sau rimtą rolę ir, pasak stulbinančio Metacritic įvertinimo „90/100“, ją išpildė tikrai puikiai.

Pačiame filme vaidina ir garsi NBA žvaigždė K.Garnett‘as. Dramos siužetas sukasi aplink A.Sandlerio veikėją – išskirtinio charakterio juvelyrą iš Niujorko, kuris aktyviai dalyvauja lažybose. Ieškodamas savo aukso veršio, Howard‘as stengiasi suderinti šeimos, asmeninę ir verslo gerovę.

Narcos: Mexico antrasis sezonas (vasario 13 d.)

Prieš keletą metų Netflix platformoje debiutavęs serialas apie realias narkotikų prekeivių iš Lotynų Amerikos bei juos sustabdyti bandžiusių JAV agentų santykius, Narcos tapo vienu iš populiariausių serialų pasaulyje. Jis savotiškai „ištempė“ Netflix nuo vidutiniokės iki filmus ir serialus kuriančios milžinės.

Dabartinė „Mexico“ istorija sukasi apie Meksikos narkotikų kartelių atsiradimą ir Migelio Gallardo vedamą Gvadalacharos kartelį bei JAV narkotikų kontrolės agentūros (DEA) kovą su jais. Vasario 13d. pasirodysiantis naujas sezonas jau dabar milijonus fanų verčia skaičiuoti dienas, likusias iki naujo sezono.

Better Call Saul: penktasis sezonas (vasario 24 d.)

Jau kultine tapusi kriminalinė drama yra garsiojo Bręstančio blogio arba „Breaking Bad“ priešistorė. Tiems, kurie nežino, „Better Call Saul“ seka vieno iš pagrindinių „Breaking Bad“ veikėjų, advokato Saul Goodman‘o gyvenimą iki tampant garsiu nusikaltėlių gelbėtoju.

Jau penktasis sezonas, pasak kūrėjų turėtų būti ir paskutinis. Ištikimiausi serialo gerbėjai laukia to, kaip bus sujungtos mūsų paminėtų serialų istorijos.

Altered Carbon: antrasis sezonas (dar nepaskelbta)

Nors mokslinės fantastikos dabartinėje televizijoje ir kine tikrai netrūksta, tačiau gerai fantastinei dramai niekada netruks ir susidomėjusios auditorijos. Talentingos scenaristės, kūrusios scenarijų Kuždesių sala, ir „Aleksandras Makedonietis“ filmams, naujasis kūrinys yra tamsus bei kiek niūrus požiūris į ateities visuomenę.

Čia žmonės tampa skaitmenizuotų savo pačių protų įkaitais. Siužetą sunku apibūdinti tiems, kurie serialo nematė. Galime pasakyti tik tiek, kad pirmame sezone vienas kalinys atgyja nesavame kūne ir patenka į tikrų tikriausią mįslių bei mistikos apsuptą kovą už savo laisvę.

The Devil All the Time (dar nepaskelbta)

Apie šį filmą kol kas žinoma tikrai nedaug. Tačiau jį režisuoja ir scenarijų kūrė jaunas, labai  ambicingas niujorkietis Antonio Campos. Pačiame filme svarbias roles užims tokie Holivudo galiūnai kaip B.Skarsgardas („IT“ – klounas Pennywise, „Deadpool 2“ – Zeitgeist), T.Hollandas („Žmogus voras“ ir „Keršytojai“), R.Pattinsonas („Saulėlydis“), E.Scanlan („Mažosios moterys“) ir keletas kitų.

Nors pristatomųjų filmukų straipsnio kūrimo dieną dar nėra, tačiau žinome, kad siužetas suksis apie II pasaulinio karo metu psichologines traumas patyrusių žmonių gyvenimus septintojo dešimtmečio Čikagoje.

Disenchantment: trečioji dalis (dar nepaskelbta)

Jeigu nežinote kas kūrė šį animacinį nuotykių serialą, pasistenkite ieškoti panašumų animacijos bei piešimo stiliuje... Na, jau žinote? Taip, tai Simpsonų kūrėjo M.Groening‘o naujas darbas, kuriame viduramžių princesė patenka į pačius netikėčiausius nuotykius su savo kompanionais elfu ir demonu.

Skamba gal kiek vaikiškai, tačiau serialas įtrauks ir vyresnius žiūrovus. Humoras – suprantamas visiems, o garsūs kūrėjai – kokybės garantas.

Parengta pagal: varle.lt

Užsak. Nr. 141.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook