Gyvenimo pilnatvė – dvi širdys ir rankų dvi poros

Gyvenimo pilnatvė – dvi širdys ir rankų dvi poros (0)

2021-05-17

Raimonda ir Laimonas Karveliai su sūnumis Galiu ir Dominyku savo žemėje, kurioje tuoj sirps braškės. Jaunos šeimos nebaugina sunkus darbas ir negreitas rezultatas, laimę ir gyvenimo pilnatvę jie patiria artumoje. D. Karopčikienės nuotr.

Šeštadienį buvo Tarptautinė šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 m. Šeimos samprata tuomet dar nebuvo apaugusi gausiomis ir neretai aršiomis diskusijomis. Tačiau ir dabar net jauni žmonės, kurie dažniausiai pasižymi didesne tolerancija nei senelių karta, į šeimą tebežiūri kaip parašyta Biblijoje: „Dievas sukūrė juos kaip vyrą ir moterį“, kurie glaudžiasi vienas prie kito ir augina savo meilės vaisius. Apie džiaugsmą šeimoje dalijasi smalininkiečiai Raimonda ir Laimonas KARVELIAI, laimingai suradę vienas kitą, auginantys du sūnus, nelengvai dirbantys ir norintys sau ir vaikams įrodyti, kad visa, ko reikia gyvenime, turi ir gali pelnyti savo rankomis. O šeimoje rankų turi būti dvi poros.

Kaip be rankų

„Man šeima – artumas, šiluma, rūpestis. Man visada norėjosi savo šeimos – tikro jausmo kartu, savęs įdėjimo į mažą žmogutį, kuris ne išpildytų tavo lūkesčius, bet augtų supratingu, nuoširdžiu, gebančiu padėti, gerbiančiu vyresnį.

Mes su Laimonu, kai dar tik draugai buvome, planavome, kad susituoksime ir vaikus auginsime. Vaikai daug ką koreguoja – patį supratimą apie gyvenimą. O gyvenimas yra sunkus – niekas nieko neatneš ir neduos, mums nedavė. Bet mes neišsikeliame nerealių tikslų – ir tikslai, ir lūkesčiai, ir poreikiai – realūs ir jie kinta augant vaikams“, – kalba Raimonda.

Ji atlapaširdė, greitakalbė, spontaniška – kitokia nei santūrusis jos vyras.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook