Gyventojai tapo kaimyno įkaitais

Gyventojai tapo kaimyno įkaitais (0)

2021-07-28

Nerimas, baimė ir nusivylimas. Tokiame kasdieniame emocijų kokteilyje tarsi musės kapstosi vieno Jurbarko daugiabučio Antano Giedraičio-Giedriaus g. gyventojai. Dėl nuolat girtaujančio ir smurtaujančio kaimyno jie tikina negalintys jaustis saugiai. Savarankiškai išspręsti bėdos žmonės negali, o institucijų pagalba apribota įstatymais ir, galbūt, noro padėti trūkumu.

Jaučiasi nesaugūs

Į redakciją kreipėsi keletas minėtame name gyvenančių jurbarkiečių, kurie tikino nebežinantys, ką daryti toliau. Situaciją žmonės įvardijo kaip nebepakenčiamą ir dūrė pirštu į vieną savo kaimyną. Pasak jų, vyras nuolat girtauja, konfliktuoja, kabinėjasi prie kaimynų, juos terorizuoja.

Ilgai brendusios įtampos atomazga tapo liepos 4-osios naktis, kai per išgertuves susipykę kaimynai nepasitenkino kumščiais – vienas griebėsi peilio, kitas – beisbolo lazdos.

„Mes paprasčiausiai pavargome ir bijome. Vyras užkabinėja, puldinėja, įžeidinėja. Taip pat ir smurtauja. O juk name ir maži vaikai, ir neįgalūs asmenys gyvena. Jau nekalbant apie moteris, kurių dar ir besilaukiančių yra. Nežinome, nei ko tikėtis, nei kaip elgtis, kad būtume saugūs“, – pasakojo vienas namo gyventojų.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook