Į kampą įsprausta gimnazija ieško išeičių

Į kampą įsprausta gimnazija ieško išeičių (0)

2020-09-12

Savivaldybės tarybos narės Ingos Molevaitės ir gimnazistės Viktorijos Klevinskaitės organizuota akcija didelio palaikymo nesulaukė – į ją atėjo tik kelios dešimtys vyresniųjų klasių moksleivių. L. Pilecko nuotr

Rugsėjo 8-ąją prie Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos piketavo maždaug keturios dešimtys gimnazistų, savivaldybės tarybos narė Inga Molevaitė ir keletas tėvų. Nuo aštuntos valandos ryto prie gimnazijos susirinkę protestuotojai taip išreiškė nepasitenkinimą mokslo metus pradėti ne klasėse, o nuotoliniu būdu.

Rekonstrukcija virto problema

Piketu prasiveržusi įtampa tarp dalies mokyklos bendruomenės ir gimnazijos administracijos kilo rugpjūčio pabaigoje paskelbus, kad jaunimas turės mokytis nuotoliniu būdu.

Tokį sprendimą gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė priėmė prieš pat mokslo metų pradžią paaiškėjus, kad iki rugsėjo 1-osios įstaigos pastato rekonstrukcija ne tik mažai pasistūmėjo į priekį, bet nebuvo atlikti net ir pažadėti darbai, kad būtų galima mokytis bent dalyje patalpų.

Ilgai lauktos gimnazijos pastato renovacijos istorija prasidėjo birželio 17-ąją savivaldybės administracijai ir konkursą laimėjusiai UAB „Vilungės statyba“ pasirašius rangos darbų sutartį. Sandorio vertė – 625 306,01 Eur.

Lėšos gimnazijos pastatui atnaujinti skirtos pagal Vyriausybės patvirtintą Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo planą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba užsisakę elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook