Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Į susitikimą pakvietė vaiko teisių apsaugos specialistai

Į susitikimą pakvietė vaiko teisių apsaugos specialistai (0)

2021-12-30

Gruodžio pabaigoje skverelyje Jurbarko centre visuomenei prisistatė naujasis Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyrius Jurbarko rajone.

Performuoti institucijos pajėgumus prireikė praėjusį pavasarį atleidus visus Jurbarko skyriaus darbuotojus. Pokyčių prireikė kilus tarpusavio konfliktams ir nepasitenkinimui dėl didelio darbo krūvio.

Tuomet Jurbarkas sulaukė papildomų pajėgų – tarnybos darbuotojų iš Tauragės ir Pagėgių. Netrukus skyriui pradėjo vadovauti iki tol mobilioje reagavimo komandoje dirbęs Darius Juodaitis, o skyriaus gretas papildė penkios vyriausiosios specialistės: Regina Rašimienė, Evelina Juškė, Indrė Gavėnė, Solveiga Budrikienė ir Aida Globienė.

Į skverelį prie „Liukso“ skyriaus darbuotojai pakvietė šeimas su vaikais. Čia mažųjų laukė Kalėdų Senelis, o tėvai galėjo pasikalbėti su tarnybos specialistais.

Pasak renginyje dalyvavusios Tauragės apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Birutės Sragauskienės, vaiko teisių gynėjų darbas išties nėra lengvas, tačiau tikrai prasmingas.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook