Ilgametės sėkmės paslaptis – pavadinimas ir komanda

Ilgametės sėkmės paslaptis – pavadinimas ir komanda (0)

2021-09-06

Ši rugsėjo 1-oji „Ąžuoliuko“ mokyklai – ypatinga. Įstaiga auklėtinius pasitiko jau 40-ąjį kartą. Didelį būrį mažųjų jurbarkiečių išauginusi ir į platesnius pažinimo kelius išleidusi mokykla ambicinga, jos planuose – vis svaresni darbai.

Linkėjo tvirtybės

Keturiasdešimtojo rugsėjo 1-osios rytas prasidėjo saulėta „Ąžuoliuko“ auklėtinių ir darbuotojų švente.

Po vasaros atostogų sugužėjusius vaikus pasitiko pasakų ir fantastinių filmų personažai – Elza ir geležinis žmogus – taip prasidėjo linksmybės. Džiaugsmo palytėta buvo ir kita šventės dalis.

Vėlyvą popietę „Ąžuoliukas“ sulaukė daugybės svečių. Skriejo linkėjimai „Ąžuoliuko“ istoriją ir toliau rašyti pasitelkiant patirtį, naujoves ir nepaleidžiant iš rankų sėkmės.

„Džiugu ir labai jaudina, kad mes turime tiek žmonių, kurie nori ateiti į mūsų mokyklos gimtadienį. Tai – labai didelis įvertinimas. Keturiasdešimt metų – daug, ar mažai? Kaip žiūrėsim. Tai – jaunatviškai brandus jubiliejus. Tačiau ne viskas suskaičiuojama, kas svarbu, ir ne viskas svarbu, kas suskaičiuojama. Kartais prasmė slypi pačiame kelyje. Juk ne visada prasmė yra kelias, jei mes žiūrėsime tik į galutinį tikslą. Labai svarbu, ką tame kelyje randi, ką sutinki, ką įspaudi, ir ką tas kelias tau palieka. Koks „Ąžuoliuko“ kelias? Apie tai kalbėti žodžiais nereikia, apie tai kalba faktai, fotografijos, vaikai“, – sakė „Ąžuoliuko“ mokyklos direktorė Aušra Baliukynaitė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook