Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Išsikrausčius įstaigai – vartų detektyvas

Išsikrausčius įstaigai – vartų detektyvas (3)

2022-08-09

Kilus triukšmui dėl dingusių vartų, šie atsirado kur buvę, tik ne ant tvirtų vyrių, o pririšti viela. VMVT įvykio nekomentuoja – atlieka tarnybinį patikrinimą. L. Pilecko nuotr.

Ne vienerius metus Muitinės gatvėje veikęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) padalinys išsikėlė į patalpas Dariaus ir Girėno g. Tačiau kartu su darbuotojais dingo ir didžiuliai metaliniai vartai.

Pasigedo iškart

Išsikrausčius „veterinarijai“ – kaip Jurbarke įprasta vadinti šią įstaigą, pastatas ir teritorija tušti neliko, čia įsikūręs verslas ir gyvena žmonės.

Todėl vietoje vartų atsivėrusi erdvė buvo greitai pastebėta.

Pradėjus paieškas paaiškėjo, kad vartus metalo supirktuvei su niekuo nederinusi pardavė įstaigos vyresnioji specialistė Diana Eizienė.

Kur būtų nukeliavę ar jau buvo nukeliavę gauti pinigai už metalą – neaišku.

VMVT dėl įvykio atlieka tyrimą ir kol kas platesnių komentarų neteikia.

„Sunku protu suprasti tokį poelgį. Net nežinau, kam gali šauti į galvą išpjauti vartus ir juos išvežti parduoti. Tiesiog taip. Net jei tie vartai yra VMVT, tai yra numatytos turto realizavimo procedūros, kurių privalu laikytis. Tą juk kiekvienas valstybės tarnautojas mintinai žino“, – stebėjosi redakcijai vartų istoriją papasakojęs žmogus.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook