Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

„Keltininkas“: kaip maža Šilinė tapo didelės traukos vieta

„Keltininkas“: kaip maža Šilinė tapo didelės traukos vieta (2)

2021-12-30

Iveta ir Darius Balseriai visą vasarą džiaugėsi nenutrūkstamu lankytojų srautu tik prieš metus atidarytame bistro „Keltininkas“, o metų pabaigoje juos nudžiugino savo krašto ambasadorių titulas, pelnytas Centrinės projektų valdymo agentūros surengtame konkurse. Asmeninio archyvo nuotr

Iveta ir Darius Balseriai, Šilinės bistro „Keltininkas“ įkūrėjai, metų pabaigoje sulaukė itin mielos staigmenos ir savo krašto ambasadorių titulo. Tokį garbingą įvertinimą verslininkai pelnė Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) projekto „Integruojanti infrastruktūra“ konkurse „Aš – savo krašto ambasadorius“. Savo sėkmę ir darbe, ir konkurse Balseriai aiškina tuo, kad „Keltininkas“ jiems nėra tik verslas.

Ant kalno, prie kelio

„Keltininko“ nepastebėti negali – elegantiški skėčiai ir pavėsinės grakščiai iškilusios Šilinėje, ant kalno, prie pat Kauno-Jurbarko plento.

Plentu zuja mašinos, ir nereta – būtent dėl tų išskirtinio dizaino skėčių – važiuoja pasmalsauti, kas po jais slepiasi. O kartą paviešėję vėl sugrįžta ir draugų atsiveža. Šilinės bistro duris svečiams atvėrė 2020-ųjų vasarą.

„Baigėsi karantinas, šiek tiek lukterėjom ir atsidarėme birželio penktą. Užkūrėm duonkepę, pakepėm kugelio ir laukėm, kas čia bus“, – prisimena verslininkai, pirmųjų lankytojų sulaukę jau pirmąją dieną.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook