Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Klausučių akmens istorija grįžta į pradinį tašką

Klausučių akmens istorija grįžta į pradinį tašką (1)

2022-04-04

Daug ginčų ir nesantaikos sukėlęs akmuo prie įvažiavimo į Klausučius lieka kur buvęs – jį nukelti reikalavusi Lietuvos automobilių kelių direkcija persigalvojo ir neprieštarauja, kad akmuo liktų jų valdomoje teritorijoje. J. Stanaitienės nuotr.

Praėjusią vasarą aprašėme istoriją apie Klausučių akmenį, dėl kurio ietis laužė ne tik miestelio bendruomenė, bet ir savivaldybės taryba. Dėl prie įvažiavimo į miestelį pastatyto akmens buvo netgi nuspręsta keisti kelio savininkus, tačiau to nebereikės – valstybės įstaigos dėl akmens priekaištų nebeturi ir jis toliau vienus klausutiškius džiugins, o kai kuriuos – gal ir skaudins.

Kelerių metų istorija

Šį ketvirtadienį posėdžiavusi savivaldybės taryba panaikino pernai birželį priimtą sprendimą, kuriuo buvo nuspręsta perimti Jurbarko r. savivaldybės nuosavybėn VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) valdomą turtą – valstybinės reikšmės kelio Nr. 1719 Belvederis–Klausučiai– Girkai dalį, esančią Klausučių kaime.

Tokio sprendimo prireikė norint išsaugoti Klausučių miestelio prieigose bendruomenės pastatytą akmenį, kurį reikalavo nukelti kelio valdytojas – Kelių direkcija.

Pati akmens istorija prasidėjo prieš keletą metų, kai Klausučių bendruomenės centro nariai pateikė paraišką savivaldybės rengiamam nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo konkursui ir, gavę 1,5 tūkst. Eur, įgyvendino projektą „Skverelis poilsiui ir grožiui“.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook