Kunigo pamokymai dėl skiepų suglumino parapijiečius

Kunigo pamokymai dėl skiepų suglumino parapijiečius (6)

2021-09-24

Kunigas Kęstutis Pajaujis mano, kad su parapijiečiais privalo pasidalyti žiniomis, kurias randa internete, apie blogą skiepų poveikį ir masonų sąmokslą. D. Karopčikienės nuotr.

Visuomenėje nerimsta aistros dėl vakcinavimo nuo COVID-19: žiniasklaidoje, o ypač socialiniuose tinkluose verda tikros kovos tarp skiepų šalininkų ir priešininkų. Mokslo, teigiančio, kad vakcinacija – neabejotinai efektingiausias būdas kovoti su pandemija, pusėn stojo ir katalikų bažnyčia, tačiau čia, kaip ir visoje visuomenėje, vienos nuomonės nėra – kai kurie kunigai naudojasi tribūna skelbti abejotinas teorijas ir smerkti pasiskiepijusius parapijiečius.

Jaučiasi nejaukiai

Į „Šviesos“ redakciją kreipėsi gyventojai iš Viešvilės ir Smalininkų. Viešvilės parapijos tikintieji buvo suglumę, nes pasijautė nejaukiai po šios parapijos klebono, kun. Kęstučio Pajaujo išsakytų minčių.

„Kunigas labai nusistatęs prieš skiepus. Pasiskiepijusiems sako, kad blogai padarė, kad velnią į save įsileido“, – pasakojo žmonės.

Pasak parapijiečių, apie tai, kad kunigas K. Pajaujis yra tikras „antivakseris“, žino visi, tačiau labai nesmagu, kai apie tokias savo pažiūras jis nuolat pasakoja bažnyčioje.

„Jaučiamės lyg nusikaltę, netinkamai padarę. Net nesinori eiti į bažnyčią“, – tikina savo sveikata besirūpinantys ir pasiskiepiję rajono gyventojai.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook