Medžiotojų bendruomenę ketina suburti aktyvesnei veiklai

Medžiotojų bendruomenę ketina suburti aktyvesnei veiklai (6)

2021-08-14

Pabirusią medžiotojų bendruomenę burti ėmęsis Daivaras Rybakovas tikisi, kad medžioklės kultūra ir tradicijos bus įdomi plačiajai visuomenei. L. Pilecko nuotr

Keletą pastarųjų metų rajono medžiotojai buvo tarsi dingę iš viešojo gyvenimo. Į dienos šviesą išlįsdavo ne pasiekimai ir geri darbai, o negerovės. Tai neabejotinai kenkė medžiotojų ir pačios medžioklės įvaizdžiui. Tačiau situacija turėtų keistis. Liepos pradžioje bendruomenė išsirinko naują vadovą – ilgametį medžiotoją Daivarą Rybakovą, kuris žada esminius pokyčius – vėl suburti medžioklius ir parodyti, kad medžioklė – tai ilgas tradicijas turinti kultūra.

Medžiotojų – ne vienas šimtas

Jurbarko r. šiuo metu yra registruota net aštuoniolika medžioklės klubų ir būrelių. Tačiau dalis jų čia turi tik medžioklės plotus ir vienija ne šio krašto žmones. Dar pora klubų yra vien komercines medžiokles svečiams rengiančios organizacijos.

„Vietiniai rajono būreliai yra aštuoni, juose susibūrę apie keturis šimtus aktyvių medžiotojų. Dar maždaug antra tiek medžiotojų nepriklauso būreliams. Todėl mūsų bendruomenė rajone neabejotinai yra viena gausiausių“, – sakė D. Rybakovas.

Kartu pirmininkas įvardija ir problemą – bendruomenė skaitlinga, tačiau išsibarsčiusi.

Prieš keletą metų iš pareigų pasitraukus ilgamečiam Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Jurbarko skyriaus vadovui Faustui Bakiui, aktyvi veikla nutrūko.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook