Meras apsisprendė: apklausos dėl migrantų nerengs

Meras apsisprendė: apklausos dėl migrantų nerengs (0)

2021-09-14

Po pirmadienį vykusio susitikimo dėl migrantų apgyvendinimo buvusiuose Viešvilės vaikų globos namuose, rajono meras Skirmantas Mockevičius paskelbė, kad vengdamas bendruomenės susiskaldymo informavo Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją, kad savivaldybė migrantų perkėlimo nepalaikys.

„Priimant sudėtingus, vietos bendruomenei didelę reikšmę turinčius sprendimus, ypač svarbu, jog sprendimo priėmimo procese dalyvautų kuo daugiau gyvenamosios vietos bendruomenės narių, siekiant kuo platesnės diskusijos, nuomonių išsakymo ir išklausymo.

Praėjusią savaitę, gavę Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prašymą, viešai informavome, kada, kur ir su kuo susitiksime ir kaip vyks diskusijos.

Pirmadienio vakare Viešvilės miestelio gyventojai, susirinkę į kultūros centro salę, išsakė savo nuomonę, pateikė klausimus ir aktyviai diskutavo.

Keistai sutapo (tai paaiškėjo kiek vėliau), jog pradedant diskusijas pastatas, į kurį norėta perkelti pažeidžiamus asmenis, buvo parduotas aukcione.

Todėl gyventojai, išgirdę pirkėju save vadinančio asmens pažadus pavasarį Viešvilėje įsteigti senelių globos namus, labiau linko patikėti šiuo pažadu.

Vertindamas gyventojų nuomonę, siekdamas, kad bendruomenė nesusipriešintų, linkėdamas pastato pirkėjui laikytis gyventojams duoto pažado, priėmiau sprendimą gyventojų apklausos nerengti, ir tolesnių diskusijų dėl pažeidžiamų asmenų apgyvendinimo Viešvilėje netęsti.

Apie savo sprendimą informavau Socialinės apsaugos ir darbo ministrę gerb. Moniką Navickienę, ir noriu padėkoti Ministrei ir jos komandai už glaudų bendravimą, už pasirengimą ir dalyvavimą diskusijose su gyventojais“, - „Facebook“ tinkle rašė S. Mockevičius.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook