Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti?

Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (0)

2020-01-24

Nuo mūsų miego ir apskritai poilsio kokybės priklauso mūsų dienos kokybė: ar būsime darbingi, geros nuotaikos, ar turėsime energijos ir noro nueiti į sporto klubą ir kt. Visi puikiai žino, kad kokybiškas poilsis priklauso didele dalimi priklauso nuo čiužinio ir pagalvės. Geras poilsis gali būti tik patogioje lovoje, ant tinkamo kietumo čiužinio ir su Jūsų miego pozai patogia pagalve. Tiesa, tam kad ne tik miegas, bet ir poilsis vakare ar nubudimas ryte būtų malonūs reikalingi dar keli elementai. Juos ir aptarsime.

Kokie baldai reikalingi miegamajame?

Štai trumpas sąrašas baldų, interjero detalių ir kitų elementų, kurie padės susikurti poilsio oazę namuose.

●       Jūsų miegamasis tikrai neapsieis be svarbiausio baldo jame — miegamojo lovos. Kad lova būtų tikrai patogi svarbu skirti laiko čiužinio, pagalvės bei malonios patalynės paieškoms.

●       Didelė spinta, kurioje sutilptų ir patalai ir rūbai. Taip pat miegamajame gan dažnas pasirinkimas — komoda, kurioje patogu laikyti smulkius / plonus drabužius, apatinius ir pan.

●       Naktiniai staliukai prie lovos — nepakeičiami tiems, kurie prieš miegą lovoje skaito knygas, geria arbatą ir taip atsipalaiduoja.

●       Tualetinis staliukas, dar vadinamas kosmetiniu staliuku, gal kiek moteriškesnis reikalas. Tikrai nepakeičiamas toms, kurios kiekvieną rytą pradeda lengvo makiažo ritualu. Staliuko stalčiuose galima laikyti ne tik kosmetiką, bet ir papuošalus. Jei prireikia tokį stalą galima panaudoti kaip rašomąjį stalą. Žinoma, ilgam darbui prie stalo reiktų specialaus platesnio stalo. Tačiau vakaro užrašams, darbotvarkės peržiūrai ar dienoraščio rašymui — tiktų.

●       Jaukumo suteikiančios detalės: pagalvėlės, paveikslai, statulėlės, gėlės, toršerai, lempučių girliandos ir kt.

●       Geram poilsiui taip pat svarbus tinkamas apšvietimas, o tiksliau — tamsa. Pasirūpinkite storomis naktinėmis užuolaidomis.

Kur pirkti miegamojo baldus?

Senas geras apsipirkimo būdas — gyvai lankant baldų salonus. Pliusai akivaizdūs, galima išbandyti, pačiupinėti, aiškiai matosi tekstūros ir spalvos. Tiesa, jei dar nežinote ko norite, visą asortimentą kur kas patogiau peržiūrėti internete. Na, o jau pasirinkus kelis patinkančius, galima keliauti į saloną apžiūrėti gyvai. Užsisakyti miegamojo baldus internetu – labai paprasta ir tai tikrai nereikalauja daug laiko. Jūsų dėmesiui nurodysime kelis pirkimo internetu pliusus, kurie galbūt suteiks drąsos miegamojo baldus įsigyti ne tik gyvai salone, bet ir internetu.

●        Internete paprasčiau pamatyti plačią pasiūlą ir pasirinkti tinkamiausius baldus.

●        Internete lengviau pamatyti akcijas ir baldus įsigyti pigiau

●        Taip pat internete galima skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie konkretaus gamintojo baldus.

●        Nemokamos konsultacijos teikiamos niekur neišėjus iš namų. Patogu? Taip.

Jaukiai ir kokybiškai įrengtas miegamojo kambarys leis kiekvieną dieną pradėti energingai ir su šypsena. Netingėkite skirti laiko ne tik pagrindiniams miegamojo baldams, bet ir kitiems nedideliems tačiaus svarbiems elementams.

Užsak. Nr. 87.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook