Miesto centre – neįveikiama duobė?

Miesto centre – neįveikiama duobė? (3)

2014-05-30

Automobilius laužanti duobė Jurbarko centre išsekino vairuotojų kantrybę. Kasdien dešimtys automobilių atsargiai bando patekti į Šiaulių banko aikštelę ar „Nykštuko“ vaikų darželio prieigas, tačiau įveikti atkarpą ties Dariaus ir Girėno g. 39-uoju namu tikrai nelengva. Gilių duobių rinkiniu virtęs įvažiavimas iki šiol, ko gero, neužkliuvo tik už gatvių tvarką atsakingiems valdininkams.

Vairuotojai pyksta

„Kiek galima tas mašinas laužyti, dugnus braukyti? Nežinau, kas turi sutvarkyti tas duobes, bet juk šalia – vaikų darželis, į kurį nuolat važiuoja žmonės. Gėda turėtų būti ir bankui, juk duobėse mašinas laužo ir klientai“, – piktinosi į redakciją užsukęs jurbarkietis.

Pasak vyro, duobės tokios didelės, kad jas mato ne tik pro šalį važiuojantys vairuotojai. Tragiškos būklės asfaltą užfiksavo net prieš keletą metų pro Jurbarką važiavę ir viską aplink fotografavę „Google“ automobiliai. Todėl garbės nedarančią netvarką mieste gali matyti bet kuris Jurbarko centru virtualioje erdvėje susidomėjęs internautas.

Sutaisyti neįmanoma?

Vilčių, kad vairuotojus erzinantis įvažiavimas artimiausiu metu bus sutvarkytas, Jurbarko seniūnas Romualdas Kuras nesuteikia. Seniūno teigimu, lėšų kiemams tvarkyti šiemet neskirta visiškai. Visi esami pinigai bus panaudoti tiktai gatvėms prižiūrėti ir atnaujinti.

„Tos vietos sulopyti nebeįmanoma, duobės pernelyg didelės. Kad ir ką bedarytume, viskas vėl išsimala kone akimirksniu. Vienintelė išeitis – visiškai naujai pakloti asfaltą. Tačiau kiemai tvarkomi taip pat kaip gatvės, pagal tokias pačias technologijas. Todėl kvadratinis metras asfalto kainuoja 100 Lt. Jei reikia išasfaltuoti 100 kvadratinių metrų, suma jau siekia 10 tūkst. Lt. Tokių pinigų tikrai neturime“,– sakė R. Kuras.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

"Šviesos" inf.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook