Mokslo metų knyga – jau atversta

Mokslo metų knyga – jau atversta (0)

2021-09-01

Gimnazijų vadovės Vida Greičiūtė, Jurgita Volbikienė ir Rasa Birmanaitė džiaugiasi į klases sugrįžtančiais mokiniais ir nuoširdžiai dirbančiais mokytojais – jie augina asmenybes.

Šiandien Rugsėjo 1-oji, mokiniai sugrįžta į klases! Taip, taip! – į klases. Po nuotolinio mokymo(si) praėjusiais mokslo metais, naujieji prasideda švente, kai vaikai su puokštėmis skuba į mokyklą, o paskui – su kuprinėmis į pamokas. Ar sugrįžimas į klases netaps laikinu, didžia dalimi priklausys, kaip laikysis visa mokyklos bendruomenė: mokytojai, darbuotojai, mokiniai ir jų tėvai.

Džiugiai

Rugpjūčio 27 d. susitiko savivaldybės ir ugdymo įstaigų vadovai – pirmą kartą gyvai po ilgo karantino ir po vasaros atostogų.

Nors šypsenas teko slėpti po kaukėmis, gyvo susitikimo džiaugsmą išdavė akys. Ir prasidėjo susitikimas šventiškai – „Verdenės“ dainomis, sveikinimais ir linkėjimais. Tradiciškai šiame renginyje pasveikintos sukaktuvininkės – rožių puokštės iš mero rankų atiteko Virginijai Samajauskienei, Dainorai Saulėnienei ir Aušrai Baliukynaitei.

Irenai Oičenkienei už ilgametį ir atsakingą vadovavimą Viešvilės pagrindinei mokyklai įteikta savivaldybės padėka.

Buvusi direktorė nuo šiol mokys lietuvių kalbos, o padėką teikdamas meras Skirmantas Mockevičius ją pavadino ir savo mokytoja, iš kurios mokosi, kaip išlikti santūriam sudėtingose situacijose.

Finansų skyriaus vedėja Audronė Stoškienė pabrėžė ypač vertingą I. Oičenkienės žmogiškąją ir vadybinę savybę – ji visada siekė naudos ne tik savo mokyklai, bet visai rajono švietimo bendruomenei.

Po to sekė šiltas mokyklų vadovų palinkėjimas buvusiai kolegei.

Pristatyta ir Viešvilės mokyklos direktorės funkcijas laikinai, kol įvyks konkursas, perimanti Rasa Augustienė.

Laikini direktoriai vadovauja dar šešioms ugdymo įstaigoms, taip pat ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriui.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook