Mokyklų laukia naujas pertvarkos etapas

Mokyklų laukia naujas pertvarkos etapas (4)

2021-03-15

Jolita Jablonskienė teigia, kad Švietimo, kultūros ir sporto skyrius tik pateikia siūlymus, o sprendimus dėl mokyklų tinklo priims politikai. J. Stanaitienės nuotr

Rengiamas Jurbarko r. savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2021-2025 m. bendrojo plano projektas. Penktadienį į pirmąjį posėdį susirinkusi darbo grupė projektą turi pateikti iki kovo pabaigos ir, apsvarsčius su Švietimo taryba, mokyklų bendruomenėmis bei politikais, gegužę planas bus teikiamas tvirtinti savivaldybės tarybai.

Ketvirtoji pertvarka

Mokyklų tinklo pertvarka Jurbarko rajone prasidėjo 2005 m., dabar planuojama jau ketvirtoji. Per tą laiką rajono mokyklose perpus sumažėjo mokinių, o ugdymo įstaigų – beveik keturis kartus.

Kokia dabar situacija rajono ugdymo įstaigose, klausėme savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Jolitos Jablonskienės.

Tačiau to, kas, be abejo, labiausiai domintų visuomenę – kokias mokyklas palies pertvarka 2021-2025 m. laikotarpiu, vedėja pasakyti negalėjo.

Ir suprantama – Švietimo, kultūros ir sporto skyrius tik pateikė duomenis ir preliminarius siūlymus darbo grupei, o galutinį sprendžiamąjį žodį tars politikai, kaip planuojama, gegužę savivaldybės tarybos posėdyje.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook