Naujamiesčio progimnazijos stadionas - baigtas (nuotraukos)

Naujamiesčio progimnazijos stadionas - baigtas (nuotraukos) (4)

2020-11-27

Penktadienio rytą savivaldybės specialistų komisija kartu su rangovais UAB „Rolana“ apžiūrėjo Naujamiesčio progimnazijos stadioną. Ilgai lauktas objektas buvo priduotas ir netrukus juo bus galima pradėti naudotis.

Vilniuje įsikūrusi UAB „Rolana“ konkursą įrengti stadioną laimėjo ir sutartį pasirašė tik rugsėjo 17-ąją. Todėl statybos darbams turėjo vos tris mėnesius. Prieš tai konkursą laimėjusi įmonė pasitraukė – atsisakė jau pasirašytos sutarties. Kita, kurios kainos pasiūlymas užėmė antrąją vietą, neatitiko keliamų reikalavimų.

„Objektas buvo labai greitas, įdėta daug darbo ir daug pastangų. Atvažiavę čia radome berželiais apaugusį plyną lauką ir per du mėnesius padarėme tai, ką matote. Bėgimo takus, futbolo aikštę su dirbtine žole, apšvietimą, tvoras, šuolio į tolį sektorius. Viską, ką matote. Iššūkis tikra didžiulis buvo ir buvo jis dėl orų. Kadangi ruduo atėjęs jau buvo, nežinojom, kad dievulis duos orą“, - sakė UAB „Rolana“ direktorius Rolandas Gaidys.

Bėgimo takų danga stadione yra sintetinė – dviejų sluoksnių. Ji pagal specialią technologiją anty apačioje esančio asfalto buvo užpurkšta. Futbolo aikštėje buvo įrengta dirbtinės žolės danga.

„Stadioną galima naudoti ištisus metus. Futbolo aikštė, priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, per metus yra tvarkoma kartą ar du. Turi būti papildoma specialiomis granulėmis, dirbtinė žolė sušukuojama“, - pasakojo R. Gaidys.

Rangovams dar liko atlikti keletą smulkių darbų, tačiau tai netrukus bus sutvarkyta.

Stadionui UAB „Rolana“ suteikė penkerių metų garantiją.

Sporto aikštyno atnaujinimo darbams lėšas gegužės 6 d. skyrė Vyriausybė, vykdydama Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

Darbų atlikimo sutarties vertė – 377 011,13 Eur su PVM.

Daugiau skaitykite laikraštyje.

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook