Pagerbti šimtukininkai

Pagerbti šimtukininkai (1)

2021-07-26

Šių metų šimtukų lyderė – Agnė Sapronaitytė, kuri 4 valstybinius egzaminus išlaikė šimtukais (viduryje).

Liepos 23 d. Jurbarko krašto muziejaus Židinio salėje pagerbti geriausi šių metų abiturientai, valstybinių brandos egzaminų metu gavę aukščiausius 100 balų įvertinimus. Pandemijos iššūkis ir nuotolinis mokymas nesutrukdė – 10 Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientų pelnė net 18 šimtukų (2020 m. iš viso buvo 6 šimtukai). Net keturiems gimnazijos abiturientams šiemet bus įteikti brandos atestatai su pagyrimu.

Šių metų šimtukų lyderė – Agnė Sapronaitytė, kuri 4 valstybinius egzaminus išlaikė šimtukais. Aukščiausius įvertinimus ji gavo iš biologijos (mok. Janina Ašutaitytė), matematikos (mok. Birutė Galbogienė), informacinių technologijų (mok. Erika Liutkevičienė) ir užsienio kalbos (anglų), mok. Lina Maskolaitienė, valstybinių brandos egzaminų.

Barboros Jociutės pasiekimų sąraše trys šimtukais įvertinti valstybiniai brandos egzaminai: lietuvių kalba ir literatūra (mok. Vilija Bartusevičienė), biologija (mok. Janina Ašutaitytė) bei matematika (mok. Birutė Galbogienė).
 

Po du šimtukus surinko trys abiturientai – Sandra Spaustynaitytė aukščiausius įvertinimą gavo iš lietuvių kalbos ir literatūros (mok. Vilija Bartusevičienė) ir biologijos (mok. Janina Ašutaitytė). Dominykas Vilčinskas – iš matematikos (mok. Birutė Galbogienė) bei informacinių technologijų (mok. Erika Liutkevičienė). Ernestas Sabaliauskas – iš informacinių technologijų (mok. Erika Liutkevičienė) ir užsienio kalbos (anglų), mok. Lina Maskolaitienė.
 

Po vieną šimtuką iš lietuvių kalbos ir literatūros valstybinių brandos egzaminų gavo Emilija Barčauskaitė (mok. Vilija Bartusevičienė) ir Vytenis Greičiūnas (mok. Saulius Ambrazaitis). Užsienio kalbos (anglų) – Enrika Dumčiūtė ir Tomas Martišius (mok. Jurgita Kazinevičienė). Iš informacinių technologijų – Nedas Rimavičius (mok. Erika Liutkevičienė). Tiesa, Nedui pritrūko tik vieno balo, kad jo užsienio kalbos (anglų) žinios (mok. Asta Akutaitienė) taip pat būtų įvertintos šimtuku. Vieno balo iki aukščiausių įvertinimų pritrūko ir Rugilei Kriščiukaitytei, kurios lietuvių kalbos ir literatūros (mok. Vilija Bartusevičienė) bei užsienio kalbos (anglų), mok. Jurgita Kazinevičienė, žinos buvo įvertintos 99 balais.
 

Už labai gerą mokymąsi ir puikius egzaminų rezultatus, abiturientai apdovanoti Savivaldybės padėkomis bei 100 eurų vertės piniginėmis premijomis, kurios abiturientams skirtos vadovaujantis 2020 metais Savivaldybės tarybos priimtu sprendimu. Papildoma piniginė premija skirta abiturientei Barborai Jociutei, kuri šiais metais dalyvavo Amerikos žmogaus genetikos draugijos ir Europos žmogaus genetikos draugijos organizuotame moksleivių darbų konkurse, skirtame tarptautinei DNR dienai paminėti. Nacionaliniame konkurse Barbora Jociutė laimėjo pagrindinį prizą. Vadovaujantis minėtu Savivaldybės tarybos sprendimu, abiturientei už šį laimėjimą skirta 160 eurų vertės piniginė premija. Už aktyvų dalyvavimą savanorystės veikloje Padėkos įteiktos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientėms, neformalios jaunimo savanorių grupės „Jurbarkas gyvas“ narėms  Saulei Ignatavičiūtei ir Enrikai Dumčiūtei.
 

Linkėdamas ir po daugelio metų prisiminti šią džiaugsmingą dieną, Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius visiems abiturientams padovanojo po Arnoldo Piročkino knygą „Jurbarko miesto ir valsčiaus kronika 1918–1940 metai“ su ranka įrašytais savo žodžiais.
 

Savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, administracijos direktorius Raimundas Bastys, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus direktorė Vida Greičiūtė dėkojo gabiems ir darbštiems abiturientams, jų mokytojams ir tėveliams už puikius egzaminų rezultatus, linkėjo auginti svajones ir atkakliai siekti savojo tikslo.
 

„Jūs esate apdovanoti įvairiais talentais, todėl sieksite labai aukštų tikslų, ir bus tikrai nelengva. Tačiau egzaminų rezultatai parodė, jog dirbate nuosekliai, kantriai, pasitikite mokytojais ir tėveliais. Tai yra raktas į sėkmę ir pripažinimą“, – sveikindamas abiturientus kalbėjo Savivaldybės meras.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook