Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Parke – dingstančio vandens detektyvas

Parke – dingstančio vandens detektyvas (2)

2021-07-22

Jaunimo parkas mieste turėjo tapti poilsio, atgaivos bei aktyvaus laisvalaikio erdve. Bent jau taip buvo skelbta per iškilmingą objekto atidarymą 2015-ųjų rudenį. Itin svarbiu parko akcentu tapo fontanai, kurie buvo suprojektuoti taip, kad juose dūkti ir atsigaivinti galėtų vaikai.

Tačiau šią parko dalį nuo pat pradžių persekiojo gedimai – gedo siurbliai, įvykdavo kitokios avarijos. Galiausiai parke pradėjo kubais dingti vanduo, o dėl antrus metus nerandamos problemos taip, kaip turėtų, neveikia fontanai.

Ieško atgaivos

Pasidomėti Jaunimo parko problemomis redakciją paskatino jurbarkietės skambutis. Dviejų vaikų mama stebėjosi, kodėl bene kasmet besikartojančios problemos nesprendžiamos.

Pasak moters, tiek ji, tiek kitos šeimos tikisi, kad prasidėjus šiltajam sezonui fontanai jaunimo parke veiks, nes tai – puiki vieta vaikams praleisti laiką ir atsigaivinti.

„Karštomis dienomis, kai fontanai veikia, jaunimo parke verda gyvenimas – vaikai maudosi, žaidžia. Tai būna puiki vieta praleisti laiką. Tačiau man toks jausmas, kad fontanai daugiau neveikia, nei veikia. Tai vandens spaudimo akivaizdžiai trūksta, tai dalis fontanų apskritai neveikia. Tai visai niekas neveikia. Tai nėra normalu“, – stebėjosi jurbarkietė.

Dingsta vanduo

Redakcijai pradėjus domėtis situacija, paaiškėjo, kad problemų Jaunimo parke netrūksta. O dalis jų – tarsi nesibaigianti sniego lavina – atrodo gedimai sutvarkomi, tačiau netrukus viskas ima kartotis.

Todėl mažiesiems jurbarkiečiams tenka gyventi be normaliai veikiančio parko.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook