Perspektyva: Jurbarkas taps senelių namų kraštu?

Perspektyva: Jurbarkas taps senelių namų kraštu? (7)

2021-04-05

Klausučių centre esančio buvusio poilsio komplekso vietoje jo savininkai – AB „Baltic Research“ žada statyti senelių globos namus. D. Karopčikienės nuotr.

Statistikai bylojant apie senėjančią visuomenę, verslas bando žengti keliais žingsniais priekyje ir planuoja senelių namų statybas. Jurbarko r. savivaldybėje šiuo metu veikia trys tokias paslaugas teikiančios įstaigos, tačiau dar tiek, jei ne daugiau, ketinama įsteigti naujų.

Planai Klausučiams

Kovo 25 d. savivaldybės taryba tarp kitų žemės paskirties keitimo klausimų pritarė ir sprendimui pakeisti sklypo Klausučiuose kitos paskirties rekreacinės teritorijos naudojimo būdą į daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos naudojimo būdą.

Sprendimo projektas buvo parengtas gavus Klausučiuose, Sodų g. 8, esančio pastato savininkų prašymą.

Prašymą pateikė Klaipėdoje registruotos AB „Baltic Research“, kuriai pastatas priklauso, projektų vadovas Vitalijus Lucenko.

Savivaldybės Infrastruktūros ir turto skyrius buvo informuotas, kad sklype planuojama statyti senelių globos namus.

Dabar ten stovi apleistas, gerus laikus menantis pirties pastatas.

Klausučių klestėjimo metais, kai ši gyvenvietė pretendavo tapti moderniu miestu, jame sparčiai vyko statybos.

1983 m. pastatytame daugiau nei 1100 kv. m ploto pastate buvo įrengtos pirtys, baseinas, pokylio salės, gyvenamieji kambariai.

Gražioje vietoje, prie tvenkinio, bet drauge ir miestelio centre esantis kompleksas buvo skirtas aukštuomenės pramogoms.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook