Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Politikai „bagažiukus“ išvijo iš miesto

Politikai „bagažiukus“ išvijo iš miesto (9)

2021-07-12

Po politikų sprendimų Bagažinių turgeliui Jurbarke vietos neliko – jis bus rengiamas Raseiniuose. L. Pilecko nuotr.

Gegužę į Jurbarko r. savivaldybės tarybą dėl vietos rengti bagažinių turgelį besikreipusios dvi jaunos jurbarkietės nė nenumanė, kad gimtajame mieste jos yra nepageidaujamos, ir su savo iniciatyva teks bėgti kitur. Birželį tarybos posėdyje po ilgų ir karštų diskusijų priimtas toks sprendimas, kurio įgyvendinti praktiškai neįmanoma.

Priglaudė Raseiniai

„Susitikus su merginomis trenkė žaibas ir įvyko „meilė iš pirmo žvilgsnio“. Tegul jų šypsenos, organizuotumas ir puikios idėjos džiugins mus visus šauniuosiuose „Bagažiukų turgeliuose“. Kviečiame visus pamilti šias šaunuoles ir lankytis Bagažiukuose visą likusios vasaros sezoną“, – taip apie liepos 11 d. įvyksiančių „bagažiukų“ organizatores rašo vietos, kurioje šis renginys vyks, savininkai.

Deja, ši vieta – ne Jurbarke. Bagažinių turgelį pas save pasikvietė ir puikias darbo sąlygas pasiūlė raseiniškiai.

„Verkti norisi, kad tenka palikti Jurbarką, kuriame pradėjome šią iniciatyvą ir dirbome keturis metus. Čia esame nereikalingos“, – sako „bagažiukų“ sumanytoja Eglė Kimutienė.

Nuo pirmųjų renginių su Egle drauge koja kojon žengianti Indrė Ryliškė tikina, kad iki paskutinės akimirkos maniusi, jog viskas bus gerai, tačiau po paskutinio tarybos posėdžio, kuriame Bagažinių turgelį politikai prilygino eiliniam turgui, Jurbarke jam veikti sąlygų praktiškai neliko.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook