Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Prie „Norfos“ – spąstai automobilių pulteliams

Prie „Norfos“ – spąstai automobilių pulteliams (1)

2022-08-02

Automobilių signalizacijas prie „Norfos“ parduotuvės trikdo 433 mHz dažnio signalas, o jį specialiu skeneriu užfiksavo vienas jurbarkiškis.

Ne pirmą mėnesį užsukusieji į „Norfos“ parduotuvę Lauko g., Jurbarke, susiduria su keista situacija. Nežinia iš kur sklindantis galingas signalas blokuoja automobilių pultelius. Dėl to nevisad pavyksta atrakinti ar užrakinti automobilių. Kartais transporto priemonės neužsiveda, jas tenka stumte nustumti toliau nuo parduotuvės.

Su minėta problema susidūrė ne vienas automobilio savininkas, transporto priemonę pastatęs prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje.

Vieni skubėjo keisti automobilių pultelių baterijas, kiti ieškojo meistrų juos taisyti.

Problemos dėl neaiškaus signalo gal būtų ir neišlindusios, jei ne vienas entuziastas, įtaręs galimų trikdžių priežastis ir specialiu skeneriu nuskenavęs dažnius.

Paaiškėjo, kad iš parduotuvės pastato galimai sklinda stiprus 433 mHz dažnio signalas. Būtent tokiu dažniu veikia dauguma automobilių pultelių. Šis signalas ir gali būti vairuotojų bėdų kaltininkas.

„Dažniausiai neoriginalios signalizacijos turi variklio blokavimą, o neatrakinus su pulteliu, jį toliau blokuoja.

Čia neseniai buvo atvejis, kai neužvestą mašiną nustūmė į Lauko gatvę, atrakino su signalizacija ir be problemų užvedė“, – pasakojo vyras.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook