Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Priedo paprašė po beveik dvejų metų darbo už du

Priedo paprašė po beveik dvejų metų darbo už du (9)

2022-04-23

Nuo 2020 m. rugsėjo be pavaduotojo dirbęs savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Bastys ryžosi pasiprašyti priedo prie atlyginimo. L. Onusaitienės nuotr.

Balandžio 28 d. vyksiančiame posėdyje savivaldybės taryba svarstys klausimą dėl priemokos Jurbarko r. savivaldybės administracijos direktoriui skyrimo. Priemokos pasiprašė pats administracijos direktorius Raimundas Bastys – dėl to, kad tenka dirbti be pavaduotojo. Galima spėti, kad šis sprendimo projektas sulauks daug diskusijų ir sunkiai skinsis kelią pritarimo link.

Po nesėkmės – prašymas

Tarnybinį prašymą dėl atlyginimo už papildomą darbo krūvį R. Bastys Jurbarko r. savivaldybės merui Skirmantui Mockevičiui parašė balandžio 14 d.

Jame prašoma skirti 30 proc. priedą už esantį papildomą darbo krūvį nuo 2020 m. rugsėjo 11 d. vykdant savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo funkcijas, nustatytas jo pareigybių aprašyme.

Tokia galimybė numatyta Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme. Valstybės tarnautojui priemokos skiriamos už papildomus darbus, užduotis, nenumatytas jo pareigybės aprašyme.

Priemokų suma negali viršyti 40 procentų pareiginės algos.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook