Prieglauda prašo pagalbos – vaizdai, kaip po apokalipsės (video)

Prieglauda prašo pagalbos – vaizdai, kaip po apokalipsės (video) (0)

2022-01-14

Naktį į penktadienį vėtra smogė VšĮ „Būk mano draugas“. Vos per keliolika sekundžių gamtos stichija prieglaudoje išvartė voljerus, suniokojo pastatus. Šalia Klaipėdos įsikūrusios prieglaudos savanoriai aktyviai dirba ir Jurbarko krašte. Jie dalyvavo gelbėjant gyvūnus iš daugyklos, taip pat ir prievartauto ir luošinto Viešvilės kaitino bei kitose istorijose.

Prieglauda šiuo metu prašo žmonių atvykti ir padėti, kuo greičiau sutvarkyti stichijos nusiaubtą teritoriją. Taip pat prašoma pagal galimybes paaukoti.

Susisiekti su prieglaudos atstovais galima telefono numeriu +370 614 36617

Norintys paremti bėdoje gali tai padaryti internetiniame prieglaudos puslapyje. 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad 9:24 val. Lietuvos laiku Ventės automatinėje meteorologijos stotyje (Šilutės r.) užfiksuotas vėjo greitis pasiekė katastrofinio vėjo greičio kriterijų – išmatuota 35,5 m/s (~128 km/h).Toks vėjo greitis atitiktų 1-os kategorijos uraganą, tačiau šiuo atveju tai yra ne uraganas, o tiesiog stiprus vėjo gūsis.
Kad Ventės AMS išmatuotas skaičius yra teisingas, rodė ir netoliese esanti Šilutės kelininkų meteorologinė stotelė, kuri 9:25 val. fiksavo net 36,1 m/s greitį (~130 km/h).« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook