Regioninei įstaigai vadovaus jurbarkietė

Regioninei įstaigai vadovaus jurbarkietė (2)

2021-07-25

Birželio 14 d. įvyko konkursas naujai įsteigtos regioninės VšĮ „Žaliasis regionas“ direktoriaus pareigoms užimti. Iš dviejų pretendentų konkurso komisija pasirinko jurbarkietę Gaivą Mačiulaitienę – Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) direktorę. Naujas pareigas ji pradės eiti jau netrukus.

Ieško iššūkių

2004 m. laimėjusi konkursą G. Mačiulaitienė ėmė vadovauti tada dar tik Verslo informacijos centrui.

Iki tol mokytoja dirbusi jurbarkietė mokykloje pritrūko iššūkių ir tobulėjimo.

„Mokytojos darbas man patiko. Tačiau laikas slinko lėtai, rodėsi, kad visos naujienos, inovacijos slinko pro šalį. Kai pasidaro per ramu, man tampa neramu. Tada jau studijavau KTU ekonomikos ir verslo vadybą“, – lemtingą posūkį gyvenime prisimena G. Mačiulaitienė.

Tiesa, konkursas į Verslo informacijos centro direktoriaus pareigas vyko net 4 kartus, rezultatai vis buvo anuliuojami, tačiau galų gale G. Mačiulaitienė šias pareigas gavo.

Tačiau sunki pradžia tarsi užkodavo ateitį.

„Niekas nevyko lengvai. Visada jutau spaudimą, pasipriešinimą, dėl savo idėjų ir projektų turėjau pakovoti, įrodyti, kad jie reikalingi. Tačiau visada man pavykdavo pasiekti, ko norėdavau. Ačiū tiems, kurie palaikė mano idėjas“, – sako kol kas dar TVIC direktorė.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook