Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Savivaldybė turės kompensuoti 183 tūkst. eurų, kada bus Naujam...

Savivaldybė turės kompensuoti 183 tūkst. eurų, kada bus Naujamiesčio progimnazijos stadionas – lieka neaišku (13)

2019-09-06

Naujamiesčio progimnazijos stadiono skandalas tuština savivaldybės biudžetą ir mokesčių mokėtojų kišenes. Paaiškėjo, kad Švietimo, mokslo ir  sporto ministerijai teks grąžinti 183 tūkst. eurų. Tai lygiai tiek, kiek ministerija buvo skyrusi sporto aikštyno renovacijai.

Tiesa, kaip skelbia savivaldybė, dėl paramos stadionui bus galima į ministeriją kreiptis kitais metais. Vis tik kol kas lieka neaišku, kokia suma tuomet bus gauta, ir ar apskritai bus skirtas finansavimas.

Stadiono skandalas išaiškėjo po publikacijos „Už stadioną sumokėta – darbai iš vietos nejuda“ laikraštyje „Šviesa“. Straipsnyje buvo aprašyta, kad lėšos už stadiono statybas pervestos galimai neteisėtai – suklastojus dokumentus, kad iš tiesų neatlikti darbai esą yra padaryti. Nors savivaldybė pervedė stadioną rekonstravusiai įmonei lėšas už neatliktus darbus, pastaroji šį pavasarį prie darbų negrįžo - stadionas liko nebaigtas, pinigai taip pat negrąžinti.

Reaguodami į viešumoje pasirodžiusią informaciją apie situaciją ir Seimo antikorupcijos komisijos kreipimąsi tyrimą pradėjo Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai.

Netrukus įtarimai buvo pareikšti dviems Jurbarko savivaldybės administracijos vadovams – socialdemokratų deleguotai direktorei Vidai Rekešienei ir jos pavaduotojui, konservatoriui, Dariui Juodaičiui. Tarp įtariamųjų ir dvi savivaldybės darbuotojos bei keletas verslininkų.

Reaguodama į savivaldybės pamatus rimtai sudrebinusį skandalą, tarybos politikai beveik vienbalsiai atstatydino V. Rekešienę ir D. Juodaitį iš pareigų.

Savivaldybė pranešime spaudai taip pat teigia, kad Naujamiesčio progimnazijos stadiono atnaujinimo darbus planuojama užbaigti bet kokiu atveju. Šiuo metu vykdomas jau antrasis ekspertų, kurie nustatytų aikštyne faktiškai atliktus darbus, paslaugų viešasis pirkimas. Ekspertams įvertinus atliktus darbus, planuojama vykdyti sporto aikštyno atnaujinimo darbų pirkimą ir tęsti stadiono rangos darbus.

Tiesa, kiek lėšų reikės statybos pabaigimui ir, iš kur jos bus paimtos – kol kas lieka neaišku.

Papildysime.

Taip pat skaitykite:

Taryba atleido administracijos direktorę Vidą Rekešienę ir jos pavaduotoją Darių Juodaitį (vaizdo įrašas)

„ŠVIESOS“ inform.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook