Sugedus gaisrinei sudegė pastatai (nuotraukos)

Sugedus gaisrinei sudegė pastatai (nuotraukos) (11)

2021-07-30

Liudininkai tikina, kad gaisro gesinimas Spruktuose prasidėjo pavėluotai, nes senutėlis ugniagesių „GAZ 66“ sugedo vos pasiekęs gaisravietę. L. Pilecko nuotr.

Spruktų k. (Seredžiaus sen.) liepos 22-ąją kilęs gaisras, panašu, gali virsti didžiuliu skandalu. Pasak liudininkų, į gaisravietę Juodaičių ugniagesiai atvyko senutėliu „GAZ 66“ automobiliu, kuris ne tik užgeso prie sodybos, bet ir užtvėrė kelią ugnies gesinti traktoriais su cisternomis atskubėjusiems ūkininkams. Tuo metu sodyboje liepsnojo garažas, o ugnis dar tik persimetinėjo ant greta stovėjusio grūdų sandėlio stogo.

Sustojo prie kiemo

Kaip pasakoja sodybos šeimininkai, gaisras kilo kiek po 12 valandos. Ugnis garaže įsiplieskė nuo sugedusio akumuliatoriaus įkroviklio.

Šeimininkai apie nelaimę iškart pranešė bendruoju pagalbos telefonu 112.

Greta garažo buvo kiti pastatai, todėl žmonės su nerimu laukė pagalbos.

„Paskambinome ir laukėme pagalbos. Garažas degė stipriai, o šalia buvęs grūdų sandėlis ir malkinė tik pradėjo degti, kai pamatėme atvykstantį ugniagesių automobilį. Apsidžiaugėme, bet nustėrome, kai prie įvažiavimo į kiemą jis tiesiog sustojo ir nebeužsivedė. Maža to, sugedusi technika užtvėrė kelią ir kaimynams, kurie su traktoriais atitempė pilnas vandens cisternas ir galėjo gesinti ugnį“, – pasakojo spruktiškis.

Pasak vyro, užvesti kelių dešimčių metų senumo „GAZ 66“ variklio atvykusiam ugniagesiui nepavyko.

Kol kelią į sodybą užtvėręs automobilis riogsojo be gyvybės ženklų, susirinkę žmonės vandenį ant pastatų pylė kibirais.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook