Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sukčiai tuština jurbarkiečių kišenes didžiulėmis sumomis

Sukčiai tuština jurbarkiečių kišenes didžiulėmis sumomis (0)

2022-06-06

Jurbarko r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Simona Laurinaitienė perspėja žmones, kad jokios institucijos finansinių reikalų netvarko skambučiais, žinutėmis, elektroniniu paštu, neaiškiomis nuorodomis ir panašiais būdais.

Šiais metais iš patiklių rajono gyventojų sukčiai jau išviliojo apie 90 tūkst. eurų. Nors policija nuolat perspėja nepasitikėti visais iš eilės ir atsakingai elgtis su asmens duomenimis bei pinigais, patiklumas, noras greitai praturtėti arba nelegaliais būdais susitvarkyti reikalus, neretam pakiša koją.

Sumos įvairios

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, šiemet jurbarkiečiams padarytos turtinės žalos siekia nuo 160 iki net 74 000 eurų.

Didžiausia suma, 74 tūkst. Eur, prarasta bandant praturtėti spekuliuojant kriptovaliutomis.

Apgautasis tikėjosi naudos ir pervedinėjo pinigus į užsienyje esančios tariamos kriptovaliutos įmonės sąskaitą.

„Galima teigti, kad vien per šiuos metus iš viso Jurbarko rajono gyventojai dėl sukčiavimo atvejų patyrė apie 90 tūkst. eurų turtinę žalą“, – sakė Marijampolės AVPK komunikacijos poskyrio viršininkė Ieva Šlivinskienė.

Žmonių patirti nuostoliai gali būti ir gerokai didesni, nes neatmestina, kad toli gražu ne visi nukentėjusieji nuo sukčių kreipiasi į teisėsaugą.

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook