Sukrėtimas šalies mažojo futbolo rinktinėje: iš pasaulio čempi...

Sukrėtimas šalies mažojo futbolo rinktinėje: iš pasaulio čempionato – į didžiulio masto policijos operaciją. Rinktinės vadovas šokiruotas (3)

2022-11-09

Rugsėjo mėnesį Matas Venslauskas kartu su kitais šalies futbolininkais dalyvavo pasaulio mažojo futbolo čempionate Vengrijoje.

Lietuvos mažojo futbolo rinktinės vicekapitonas Matas Venslauskas suimtas dėl, kaip įtariama, narkotinių medžiagų disponavimo ir beveik 2 mln. eurų vertės cigarečių kontrabandos. Tokia žinia praėjusią savaitę pasiekė rinktinės atstovus, kurie liko šokiruoti 25-erių gynėjo nuopoliu.

„Pirma reakcija – šokas. Netikėta žinia, jokių požymių, kad galėtume įtarti nebuvo. Labai nustebino, kad tokia informacija pasirodė, nesitikėjome. Esame pasimetę“, – portalui lrytas.lt sakė rinktinės vadovas Tomas Butkus.

Rugsėjo mėnesį M.Venslauskas kartu su kitais šalies futbolininkais dalyvavo pasaulio mažojo futbolo čempionate Vengrijoje, kur C grupėje įveikė Maroką ir Kosta Riką, bet nusileido Slovėnijai bei Lenkijai ir užėmė trečiąją vietą grupėje.

Tiesa, ties tuo rinktinės žygis čempionate ir baigėsi. M.Venslausko indėlis rinktinėje buvo svarbus – komandos draugai jį išrinko vicekapitonu, o prieš turnyrą pats žaidėjas tryško noru atstovauti Lietuvai.

„Atstovauti savo šaliai yra didžiulė garbė ir įvertinimas. Šie marškinėliai yra „sunkūs“, kadangi juos užsivilkus jauti tikrai didžiulę atsakomybę ir norą atiduoti visą save“, – futbolininkas cituojamas minifutbolas.lt svetainėje.

Pirmą kartą rinktinei atstovavęs žaidėjas užėmė svarbų vaidmenį ginant komandos vartus, vis dėlto M.Venslauskui tai buvo, ko gero, pirmas ir paskutinis kartais, kai jis gynė šalies garbę.

„Deliojamės planus ateities čempionatams, Matas tikrai negalės žaisti ateities turnyruose, kad ir kokie bus tolimesni teisniai veiksmai. Mums nėra priimtina tokia veikla“, – teigė T.Butkus.

Su Jurbarko „Imsre“ klubu Lietuvos mažojo futbolo vicečempionu šiais metais tapęs M.Venslauskas dabar dažniau lankysis ne futbolo aikštėje, o teismo salėje. Kartu su juo ten bus ir jo brolis 31-erių Rokas Venslauskas, kuris taip pat žaidžia Jurbarko komandoje.
lrytas.lt inform.

Taip pat skaitykite:

Politikės sūnums – kaltinimai ne tik narkotikais, bet ir didžiule kontrabanda (nuotraukos)

Dėl didelio kiekio narkotikų, turint tikslą juos platinti, sulaikyti tarybos narės Vilmos Venslauskienės sūnūs « AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook