Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Sulaikė narkotikų kurjerį, rado kanapių plantaciją

Sulaikė narkotikų kurjerį, rado kanapių plantaciją (0)

2022-08-08

Marijampolės kriminalistai sudavė dar vieną smūgį narkotinių medžiagų platintojams. Per slaptą Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnų bei Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūnų operaciją buvo užkirstas narkotinių medžiagų tiekimo kelias iš Kauno į Jurbarko miestą.

Rugpjūčio 2 dieną Jurbarko rajone patikrinimui buvo sustabdytas lengvasis automobilis „Audi A6“, kurį vairavo Jurbarko miesto gyventojas. Automobilio apžiūros metu buvo rastas paketas su jame esančiomis augalinės kilmės narkotinėmis medžiagomis – kanapėmis.

Tuo pačiu metu Kauno mieste buvo sulaikyti du Kauno miesto gyventojai. Atlikus kratą vieno iš įtariamųjų konspiraciniame garaže, esančiame Kaune, buvo aptikta platinimui jau paruoštų narkotinių medžiagų: galimai kokaino bei didelis kiekis kanapių. Be to, įtariamojo giminei priklausančioje apleistoje sodyboje buvo aptikti du šiltnamiai, su juose augančiais 140 vienetų kanapių augalų, įrengta drėkinimo bei tręšimo sistema.

Policijos pareigūnų sėkmingai įgyvendintos operacijos metu iš viso iš nelegalios apyvartos paimta apie 20 kilogramų narkotinių medžiagų – kanapių, kurios turėjo pasiekti Lietuvos gatves.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 straipsnį. Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūra.



« Atgal



Video rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook