Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir kolaborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Tarp didžiausių Seimo išlaidūnų - liberalas Ričardas Juška

Tarp didžiausių Seimo išlaidūnų - liberalas Ričardas Juška (7)

2021-07-21

Seimo nariai per pusmetį su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms panaudojo 688 tūkst. 211 eurų, rodo Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) suvestinė. Jurbarkiečių ir pagėgiškių išrinktas liebralas Ričardas Juška pateko tarp didžiausių išlaidūnų.

Tradiciškai didžiausia lėšų dalis tenka transporto priemonėms eksploatuoti, apmokėti biuro nuomą ir viešosios informacijos rengėjų teikiamas paslaugas. Taip pat Seimo nariai dovanojo suvenyrus, pirko kanceliarines prekes, mokėjo už telekomunikacijos ir interneto paslaugas.

Seimo narys per pusę metų su parlamentine veikla susijusioms išlaidoms galėjo panaudoti 7 tūkst. 199 eurus.

Tarp išleidusių daugiausiai yra valstietis Dainius Gaižauskas – 7 tūkst. 182 eurus, per 3 tūkst. iš jų skyrė biuro nuomai, „darbietė“ Vaida Giraitytė išleido 7 tūkst. 152 eurus, didžioji dalis sumos teko transporto priemonės eksploatavimo išlaidoms, per 3,8 tūkst. eurų.

Lietuvos regionų frakcijos atstovas Petras Gražulis panaudojo 7 tūkst. 199 eurus, iš jų per 3 tūkst. eurų suvenyrams, taip pat po 1,4 tūkst. eurų tarnybinės telekomunikacijos paslaugoms ir transporto priemonės eksploatacijai.

Socialdemokratas Liudas Jonaitis panaudojo 7 tūkst. 116 eurų, apie 2 tūkst. siekė jo išlaidos transportui, 1,8 tūkst. – suvenyrams.

„Darbietis“ Vigilijus Jukna išleido 7 tūkst. 122 eurus, iš jų apie 3,2 tūkst. eurų – transporto priemonės eksploatacijai.

Liberalų sąjūdžio atstovas Ričardas Juška išleido 7 tūkst. 176 eurus, iš jų apie 5 tūkst. eurų teko transporto priemonei.

Valstietė Asta Kubilienė panaudojo 7 tūkst. 176 eurus, iš jų 3,3 tūkst. eurų – transporto priemonės eksploatacijai, apie 1,8 tūkst. eurų – suvenyrams.

Konservatorius Antanas Matulas išleido 7 tūkst. 168 eurus, transportui teko apie 2 tūkst. eurų išlaidų, kompiuterinei ir programinei įrangai – 1,8 tūkst. eurų.

Šių lėšų visai nenaudojo premjerė Ingrida Šimonytė bei užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.

Mažesnėmis nei kolegų išlaidomis išsiskyrė Seimo pirmininkė Liberalų sąjūdžio vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen (643 eurai), taip pat ministrų pareigas einantys parlamentarai – vidaus reikalų ministrė konservatorė Agnė Bilotaitė (96 eurai), konservatorius krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas (646 eurai), Laisvės partijos vadovė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė (1 tūkst. 17 eurų).

Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovas konservatorius Žygimantas Pavilionis iš parlamentinei veiklai skiriamų pinigų panaudojo 866 eurus, jo frakcijos kolegė Laima Liucija Andrikienė – 1 tūkst. 216 eurų.

Seimo nariams kas mėnesį atsiskaitytinai skiriama 0,8 vidutinio mėnesio darbo užmokesčio dydžio suma išlaidoms, susijusioms su jų parlamentine veikla: biuro, kompiuterinės technikos nuomai, ryšio paslaugoms, transporto išlaidoms, automobilio eksploatacijai, suvenyrams, viešosios informacijos rengėjų paslaugoms ir pan.« AtgalVideo rekomendacijos:

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook