Tilto remontas pavirto skauduliu

Tilto remontas pavirto skauduliu (2)

2021-08-23

Kelias Šilinė–Raseiniai nuo pavasario uždarytas dėl tilto per Šaltuoną remonto, o eismas nukreiptas apylanka per Bliūdžius. Vasarą apie du mėnesius darbai prie tilto nevyko, nes išardžius senąsias konstrukcijas atsirado nenumatytų darbų, dėl kurių reikėjo tikslinti projektą, atlikti papildomų ekspertizių. G. Šimboro nuotr.

Ilgai laukiamo tilto per Šaltuoną kelyje Šilinė–Raseiniai remontas krypsta pabaigos link. Važiuojančiuosius šiuo keliu nurodyta tilto apylanka Raseinių rajono žvyrkeliais ir vargina, ir nervina. Ji nepritaikyta intensyviam transporto srautui, menkai prižiūrima ir tapo šio regiono ūkininkų ir visų keliaujančiųjų skauduliu. Tačiau netrukus eismas turėtų būti paleistas tiesiai per sutvarkytą tiltą. O kol kas apylankos kelius žadama prižiūrėti geriau

Tiltą reikėjo taisyti

Dėl tilto per Šaltuoną remonto Raseinių rajone nuo pavasario uždarytas tiesioginis kelias Šilinė– Raseiniai.

Iš Jurbarko į kaimyninio rajono centrą reikia važiuoti nurodyta apylanka per Bliūdžius. Būtent dėl šios apylankos jau senokai kyla triukšmas – iki šiol žvyrkelis nuo Bliūdžių iki Kalnujų buvo menkai prižiūrimas, ypač po lietaus sunkiai išvažiuojamas.

Tik šiomis dienomis po Raseinių ir Jurbarko rajonų merų Andriaus Bautronio ir Skirmanto Mockevičiaus kreipimosi į Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Remigijų Lipkevičių apvažiavimą imta atidžiau prižiūrėti.

Rajono meras S. Mockevičius sako, kad LAKD direktorius prižadėjęs asmeniškai pasirūpinti, kad apvažiavimas būtų geriau prižiūrimas.

Tad šiomis dienomis važiuojantieji pajuto, jog žvyrkelis lygesnis – vis kartais jį palygina greideriu.

Tilto per Šaltuoną rekonstrukcijos darbų ir objekto vadovas Saulius Kličius „Šviesai“ prasitarė, kad dabar žvyrkelį greideriuos ateinantį pirmadienį.

„Nors kartą per savaitę palygintų, ir tai būtų geriau, – sako prie Stakių gyvenantis, bet kasdien į darbą Raseiniuose lengvuoju automobiliu važinėjantis Svajūnas Bartusevičius, – o dabar ratus gali pamest.“

Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arbe prenumeruokite elektroninę versiją« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook