Viešvilėje migrantų nebebus

Viešvilėje migrantų nebebus (0)

2021-09-28

Valstybės įmonės „Turto bankas“ praneša, kad sutartis dėl buvusių Viešvilės vaikų globos namų pastatų pardavimo turėtų būti pasirašyta rugsėjo 30-ąją. Objektas parduotas fiziniam asmeniui, redakcijos žiniomis, tai – Arnoldas Sidera.

„Šią savaitę gavome informaciją iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, kad objektas, esantis Klaipėdos g. 78, Viešvilės mstl., nebus naudojamas migrantų apgyvendinimui. Taigi ruošiamės sandorio sudarymui su aukciono nugalėtoju. Sutartis bus pasirašyta po to, kai pirkėjas perves visą sumą už objektą. Planuojama, kad sutartis bus pasirašoma šį ketvirtadienį“, - sakė „Turto banko“ atstovė Jolita Skinulytė-Niakšu.

Pasak moters, paprastai pirkėjų duomenys gali būti paskelbti tik po to, kai sandoris yra sudarytas ir įsigalioja.

„Tačiau šiuo atveju pirkėjas yra fizinis asmuo, tad jo asmens duomenų negalėsime atskleisti ir po sandorio pasirašymo, nebent pirkėjas sutiktų būti paviešintas“, - sakė J. Skinulytė-Niakšu.

Buvusių Viešvilės globos namų kompleksas buvo įsigytas ketvirtojo aukciono metu už pradinę 141 063 eurų kainą. Aukcione buvo vienas dalyvis.

Kaip redakciją informavo viešviliškiai, šiandien prie pastatų pastebėtas judėjimas – teritorijos vartai buvo užrakinti, atsirado į vidų eiti draudžiantys ženklai.

Taip pat skaitykite:

Meras apsisprendė: apklausos dėl migrantų nerengs

Dėl Viešvilės – valstybės ir investuotojo dvikova. Savivaldybė atsitraukia (video)

Vaikų namų pastatas parduotas – planai dėl migrantų nebeaiškūs (papildyta)

Viešvilėje nori apgyvendinti apie 300 neteisėtų migrantų« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook