Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Vaikų gynimo dieną Vadžgiryje šventė visi (nuotraukos)

Vaikų gynimo dieną Vadžgiryje šventė visi (nuotraukos) (0)

2017-06-02

Susirinkę vaikai žaidė įvairiausius žaidimus, kuriuos jiems vedė laisvoji mokytoja Sandra Mielkaitytė su drauge Janina. Sandra taip pat pasirūpino ir robotikos užsiėmimais.

Visus pasveikino Vadžgirio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Genovaitė Zdanavičienė, o mokiniai parodė spektaliuką „Žiogas stiklinėje“.

Kaip ir kiekvienais metais, šventėje dalyvavo Šimkaičių seniūnė Elena Šileikienė. Ji atėjo nešina saldainais, o prie jos prisijungė ir socialinė darbuotoja Giedrė Knapkienė.

Vaikai ir svečiai buvo vaišinami gardžiais virtiniais, kuriuos pagamino pati šiauniausia virėja Jurga Virbukienė. Jurgai talkino Vilija Giedraitytė, Daiva Dobilienė, Vitalija Gulbinaitė. Ačiū už gardžius pietus!

Vaikai galėjo įsiamžinti momentiniu fotoaparatu prie jiems paruoštos foto sienos. Kiekvienas parsinešė savo nuotrauką namo.

O didžioji šventės staigmena ir kulminacija buvo 6 metrų aukščio batutas, kuriuo vaikai galėjo džiaugtis visą dieną. Už šį džiaugsmą ir neapsakomą staigmeną norime padėkoti rėmėjams – Liubovei Korol, Steponui Siriūnaičiui, Aldevinui ir Marijai Siriūnaičiams, Robertai Šlickienei, Ingai Juknelienei, Gedai Petraitytei, Jurgitai ir Žydrūnui, Vilijai Giedraitytei, Rūtai Pinkevičiūtei, Virginijui Kasiliauskui, Robertui Gaidiniadi, seniūnei Elenai Šileikienei, Egidijui Petrylai, Laimutei Raulynaitienei.

Vaikai - tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai. Vaikai – tai mūsų pasaulis!

Šventę organizavo Eržvilko kultūros centro Vadžgirio skyrius, Vadžgirio biblioteka ir pagrindinė mokykla.

„ŠVIESOS“ infom. « AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook