Balsavimas

Ar rajone turėtų nelikti paminklų sovietiniams okupantams ir koloborantams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Bendraukime

Bendraukime

Garsiajai Pranutei ieško kirpėjo (0)

Pranutė – neabejotinai garsiausia Jurbarko avis. Dauguma jurbarkiškių avelę ir ją su pavadėliu po miestą besivedžiojančią Virginiją Daškauskaitę atpažįsta iš tolo – duetą žmonės kalbina, domisi, fotografuoja, kelia į socialinius tinklus. Tačiau dabar gyvūno šeimininkė susidūrė su problema - neranda, kas prieš vasaros karščius galėtų apkirpti Pranutę.

(Plačiau...)

Konkurse „Kodėl aš noriu būti miškininku“ pasėta sėklytė tapo dideliu ir šakotu medžiu (0)

Labai džiugu, jog Lietuvos mokinių rašinių ir piešinių konkurso „Kodėl aš noriu būti miškininku“ iniciatorius – interneto svetainės www.miskininkas.eu vadovas Dainius Šeronas ir toliau entuziastingai skatina konkurso dalyvius domėtis mišku, pristatyti mišką ir miškininko profesijos naudą visuomenei kūrybinių darbų parodose, kurios vis dar  keliauja po Lietuvą ir nesibaigia. 

(Plačiau...)

Policija: jodinėti po miestą – nedraudžiama (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojai, kurie klausė, ar yra ribojimų jodinėti arkliais po Jurbarką. Žmonių dėmesį ne pirmą kartą patraukia po miestą vienas arba su bendraminčiais jodinėjantis vyras. Pastarasis joja tiek pėsčiųjų takais, tiek pievomis, nesibodi užsukti ir į jaunimo ekstremalioms pramogoms skirtą aikštelę. 
Į redakciją paskambinę žmonės atsiuntė ir nuotrauką.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Adonis, Algaudas, Ambraziejus, Dzidorius, Dzidas, Eglė, Izidorius, Nergunda, Nergundas, Zidorius;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Regis, bus reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, draudimu, mokesčiais. Teks derinti savo interesus, norus su kitų žmonių, prisitaikyti ar šiek tiek apkarpyti numatytus užmojus.

(Plačiau...)

Paukščių sugrįžtuvėms kėlėme inkilus (0)

Gamta pabudo, paukščiai sugrįžo iš šiltųjų kraštų, todėl mes, jaunieji miško bičiuliai, suskubome pasirūpinti namais sugrįžusiems sparnuočiams, gamindami ir keldami inkilus. Kovo 14 dieną dvylika jaunųjų miško bičiulių būrelio narių kartu su vadove Vaida Mažeike ir draugais miškininkais vyko į Jūravos girininkijos mišką kelti inkilų miškuose gyvenantiems paukščiams.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Gustavas, Henrika, Mėgys, Mėgiotas, Norvainas, Norvainė, Norvilas, Norvilė, Vaidota, Vaidotas, Vaidotė;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia leistis į kelionę, keisti darbą arba gyvenimo būdą. Pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai.

(Plačiau...)

Kviečia žvejus į susitikimą (0)

Rajono žvejų bendruomenė kovo 3 d. 18 val. kviečiama į susitikimą Jurbarke, kavinėje „Šašlykinė“. 

(Plačiau...)

Įlėkė į kiemą - nukentėjusieji ieško liudininkų (0)

Praėjusį savaitgalį nežinomas asmuo Jurbarke nesuvaldė automobilio, išvažiavo iš Dariaus ir Girėno g., trenkėsi į medį, o vėliau į gyvatvorę.

(Plačiau...)

Jurbarkietės darbas – geriausias karo akademijoje (0)

Lietuvos karo akademija (LKA) nėra įprastas universitetas - studentai baigiamuosius bakalauro darbus rašo ir ginasi kur kas anksčiau negu kiti. Praėjusią savaitę visi ketvirtakursiai pristatė ir apgynė savo baigiamuosiuos bakalauro darbus.

(Plačiau...)

In memoriam. Vytautas Antanas Partikas (1)

1951–2022

Atėjau... Pastovėjau... Išeisiu...Neraudok, nesiskaudink širdies...Išėjau... Nebešauk... Nepareisiu...Ir į tolį tik paukštis pavargęs lydės...

(Plačiau...)

Durys į eurovizinės atrankos finalą atsivėrė 4 dalyviams. Jurbarkiečiams nepasisekė (0)

Nuskambėjo pirmasis nacionalinės atrankos „Pabandom iš naujo!“ pusfinalis. Susumavus atrankos komisijos balus ir LRT TELEVIZIJOS žiūrovų balsus, paaiškėjo kurie keturi iš devynių dalyvių tęsia kovą dėl galimybės pasirodyti Italijoje vyksiančioje „Eurovizijoje“. Savotišku netikėtumu tapo tai, kad šių metų atrankos finalas skambės be Ericos Jennings.

(Plačiau...)

Šeštadienį - „Eurovizijos“ pusfinalis: Elonui Pokanevič kovoti padės dar du jurbarkiečiai (prašo balsuoti, video) (0)

Šeštadienio vakarą LRT TELEVIZIJOS eteryje – pirmasis „Pabandom iš naujo!“ pusfinalis, po kurio paaiškės laimingieji, pateksiantys į projekto finalą. Tik keturi iš devynių pirmojo pusfinalio dalyvių gaus galimybę varžytis dėl kelialapio į didžiąją „Eurovizijos“ sceną.

(Plačiau...)

Ieško namų išmestam senoliui (0)

Į redakciją kreipėsi skaitytojai su pagalbos prašymu. Kelyje Butkaičiai-Pavidaujys žmonės rado seną ir aklą šunelį, kurį laikinai priglaudė. Tačiau laikyti gyvūną ilgiau neleidžia sąlygos.

(Plačiau...)

Pasibaisėjo viešuoju tualetu parke (1)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, kuris pasibaisėjo netvarkingu tualetu Jaunimo parke. Nuotraukose fiksuotas lauko tualetas – priterštas tiek gamtiniais reikalais, tiek šiukšlėmis.

(Plačiau...)

Iniciatyva „Saldžios Kalėdos“ (0)

Artėjant gražiausioms metų šventėms Jurbarko „Ąžuoliuko“ mokyklos bendruomenė pabandė sukurti kalėdinį stebuklą...

Pradžiuginti maža, saldžia dovanėle mūsų mieste gyvenančius vaikučius, kuriuos galbūt  pamiršo, net patys artimiausi žmonės, taip pat vienišus ar ligų kamuojamus senelius.

(Plačiau...)

Užimtumo tarnyba: sparčiai daugėja norinčiųjų persikvalifikuoti (0)

Po karantino fiksuojami darbo rinkos pokyčiai ir ryškėjantis darbuotojų deficitas keičia Lietuvos gyventojų požiūrį. Rugsėjį net 116,2 proc. išaugo dalyvavimas Užimtumo tarnybos finansuojamose persikvalifikavimo programose, palyginti su rugpjūčiu. Mokytis pradėjo 802 asmenys (pernai tuo pačiu laikotarpiu – 161). Šia galimybe pasinaudojo 42,5 proc. ilgalaikių bedarbių. Pagal amžiaus grupes, profesinis mokymas populiariausias buvo tarp vyresnių nei 45 metų klientų (37,1 proc.).

(Plačiau...)

Atraskite iš naujo – 3 patiekalai iš maltos mėsos rudeniškai vakarienei (0)

Termometro stulpeliui krentant vis žemiau ir žemiau, mūsų kūnas pradeda prašyti sotesnio, labiau šildančio maisto. O lietingi rudens vakarai dažniau paragina rinktis vakarienę būtent namuose. Kaip neįsisukti į tų pačių patiekalų rutiną ir mėgautis iš naujo atrastais skoniais, verčiančiais pakeliauti ir po skonių pasaulį? Dalinamės 3 patiekalų receptais iš smulkintos mėsos rudeniškai vakarienei.

(Plačiau...)

Advokatas iš Jurbarko: Lietuvos startuolių ekosistema jungia dar aukštesnį bėgį (0)

Šie metai Baltijos šalių startuoliams – išties išskirtiniai. Ne tik pritrauktos didžiulės investicijos, bet ir įvyko šių verslų ekosistemai labai naudingi įmonių pardavimų sandoriai. Jei už juos gautos lėšos bus sėkmingai reinvestuojamos, artimoje ateityje galimai matysime ne vieną naują startuolį ar dabar veikiančių tokio tipo verslų spartų augimą. Tai ypač matoma Lietuvoje, tad yra tikimybė, kad pavyks prisivyti ir aplenkti šios srities lyderius.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook