Bendraukime

Bendraukime

Vizito tikslas: papasakoti ar išklausyti? (6)

Po birželio pradžioje įvykusių savivaldybės vadovų susitikimų su Eržvilko, Viešvilės ir Smalininkų seniūnais ir bendruomenių atstovais savivaldybės tinklalapyje pasirodė striuka informacija: apžiūrėta, išklausyta, kalbėta. 

(Plačiau...)

Valstybės dienos renginiai (programa) (0)

Šiais metais „Tautiškos giesmės“ giedojimas liepos 6 d. bus kitoks. Globalaus COVID-19 iššūkio akivaizdoje pasaulio žmonės pademonstravo, kad geba būti stiprūs ir vieningi, tiesdami simbolinius vienybės tiltus per privalomą atstumą tiesiogine ir perkeltine prasme. Pandemija uždarė pasaulį, tačiau išlaisvino žmogiškumą ir parodė, jog visų pirma mes esame žmogus – vienos žmonijos dalis.

(Plačiau...)

Pamiškėse sunoko žemuogės: kodėl turime jas valgyti kasdien? (0)

Vasara – metas, kai racioną papildome didesniu kiekiu daržovių ir vaisių, rečiau vartojamų kitais metų laikais. Turguose apstu įvairiausių rūšių uogų, o sveikatos specialistai vieningai sako, kad pati vertingiausia šiuo metu jau sunokusi miško uoga – žemuogė. 

(Plačiau...)

Aktyvios veislės šuo mieste: ką reikėtų žinoti? (0)

Didelių ir vidutinių veislių, fiziškai aktyvūs šunys gali būti sėkmingai auginami ir miesto aplinkoje. Tačiau net jeigu šuo praleidžia didžiąją dalį savo laiko namų aplinkoje, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ne tik jo grožiu, bet ir sveikata bei tinkamu „gyvenimo būdu“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

(Plačiau...)

Pirmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandieną jums gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje arba asmeniniuose santykiuose. Galbūt jausite stiprų spaudimą prisiimti atsakomybę ar rimtą įsipareigojimą, grąžinti skolą ar pan.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Aurimas, Bena, Benadas, Benas, Benė, Julita, Jūra, Jūratė, Jūris, Jūrius, Tolmina, Tolminas, Tolminė;

(Plačiau...)

Horoskopas antradieniui (0)

AVINAS. Tikriausiai dienos situacija vers jus imtis piniginių, turtinių reikalų. Galbūt tvirtinsite sandorius. Venkite priimti abejotinais ketinimais siūlomą pagalbą, dovanas, pinigus. Tai gali atnešti problemų.

(Plačiau...)

Praktiniai patarimai: puošiame balkoną augalų kompozicijomis (video) (0)

„Tiek nuosavų namų, tiek daugiabučių gyventojai atėjus vasarai trokšta susikurti nors mažą žalią kampelį poilsiui. Skoningai apželdintas balkonas ne tik kelia vidinį džiaugsmą ir ramina po dienos darbų, bet ir ypatingai pagerina estetinę pastato išvaizdą bei mikroklimatą patalpoje - sumažina dulkių prasiskverbimą į vidų, apsaugo nuo gatvės triukšmo,“ – teigia Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro dekoratyvinio želdinimo profesijos mokytoja Regina Ribokienė. Ji sutiko pasidalinti praktiškais patarimais, ką reikėtų žinoti apželdinant balkoną bei kokie augalai tinkamiausi kompozicijų kūrimui.

(Plačiau...)

Sekmadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien vieni santykiai megsis, glostys širdį, kiti – ją draskys. Venkite spausti mylimą žmogų – tai nieko gero neduos. Jeigu įmanoma, užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko ir tinkamos nuotaikos.

(Plačiau...)

Sekmadienį vardadienius švenčia (0)

Savo vardadienius sekmadienį švenčia Almina, Alminas, Alminė, Alminta, Almintas, Bazilė, Bazilijus, Bazilis, Bazilius, Labgaudas, Labys, Labvarda, Labvardas, Pamedas, Rimtautas, Valerija, Valerijus;

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Anupras, Dovė, Krisčius, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas, Kristis, Ramūnas, Ramūnė, Vilma;

(Plačiau...)

Penktadienio horoskopas (0)

AVINAS. Harmonijos šiandien bus mažai. Jus gali draskyti vidiniai konfliktai, slaptos pagundos. Pravartu pareflektuoti, patyrinėti savo vertybes. Tikrai nieko gero, jei norite apgauti save ar kitą žmogų.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė;

(Plačiau...)

Ketvirtadienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien problemų galite turėti per kitų žmonių arba savo neapdairumą, nesąžiningumą. Nepatikimos pasirodys kai kurios sutartys, jeigu jos susijusios su informavimu, logistika, nuosavybės reikalais.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

(Plačiau...)

Trečiadienio horoskopas (0)

AVINAS. Galbūt teks bendrauti su pažįstamu asmeniu, prisiminti seną įsipareigojimą. Pasverkite savo žodžius, neįklimpkite į melą, intrigas. Jei dėl savo jausmų ar ketinimų abejojate, neteikite tuščių vilčių. Nežiopsokite kelyje.

(Plačiau...)

Antradienio horoskopas (0)

AVINAS. Šiandien viskas klostysis neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl išgirstų kritinių pastabų bei patarimų. Svarbu nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Daina, Felicija, Felicijus, Ginta, Gintas, Gintautas, Gintautė, Gintė, Prima, Primas, Vitalija;

(Plačiau...)

Vardienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Eigina, Eiginas, Eiginė, Eigintas, Eigintė, Medardas, Medas, Merūnas, Vilhelmas;

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook