Bendraukime

Bendraukime

Horoskopas sekmadieniui (0)

AVINAS. Rytinė nuotaika bus geresnė už popietinę, todėl svarbesnių veiklų ir bendravimo neatidėkite. Vėliau pradėsite jausti nerimą dėl artėjančios darbo savaitės, pareigų naštą.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Austė, Austėja, Eda, Edita, Grigalius, Mintgailas, Mintgailė, Pominas, Pominė, Povilas, Povilė, Povydas, Povydė;

(Plačiau...)

Horoskopas šeštadieniui (0)

AVINAS. Šiandieną jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką. Galbūt vyksite žvejoti, iškylauti prie ežero ar kt. Jeigu reikia mokytis, teks kitaip leisti laiką.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 8-osios pasaulio įvykiai (0)

1429 m. baigėsi Orleano apsuptis, kai Jeanne'os d'Arc vadovaujama prancūzų kariuomenė šturmu paėmė anglų fortus.

(Plačiau...)

Vardadienius penktadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys;

(Plačiau...)

Horoskopas penktadieniui (0)

AVINAS. Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Regis, bus kontaktų su įtakingais žmonėmis, mokslininkais, dėstytojais. Turbūt labai pravers nuotolinio darbo, interneto vartotojo įgūdžiai.

(Plačiau...)

Gegužės 8-oji – Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus diena (0)

Gegužės 8-oji – Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus diena. Antrojo pasaulinio karo aukų atminimo diena. Lietuvos muitinės įkūrimo diena. Šv. Stanislovas, Cibulinis. Buhalterių diena.

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 7-osios pasaulio įvykiai (0)

1663 m. Londone karaliaus Karolio II leidimu atidarytas pirmasis karališkasis teatras „Theatre Royal“.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;

(Plačiau...)

Horoskopas ketvirtadieniui (0)

AVINAS. Šiandien kalba suksis apie investicijas, paveldėjimą, paskolas, draudimą, mokesčius. Šiuos reikalus tvarkyti bus nelengva – galimi įvairūs nesusipratimai. Būkite atidesni pirkdami ir parduodami, pildydami dokumentus, anketas.

(Plačiau...)

Negerk, vaikeli, negerk pirmos... (0)

Nors jau daugiau nei penketą metų alkoholio vartojimas šalyje mažėja, tačiau Lietuva vis dar išlieka daugiausiai alkoholį vartojančių šalių sąrašo pirmose vietose. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl alkoholio vartojimo sukeliamų problemų kasmet pasaulyje miršta 3 milijonai žmonių ir skaičiai kiekvienais metais tik auga.

Apie tai, kokios grėsmės slypi anksti pradėjus vartoti alkoholį ir kokių priemonių imtis susidūrus su šia problema, pasakoja gydytoja psichiatrė Vilma Andrejauskienė.

(Plačiau...)

Per maistą plintančių protrūkių sumažėjo daugiau nei du kartus (0)

Užkrečiamųjų ligų ir AIDAS centro (ULAC) duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį užregistruota 60 per maistą plintančių užkrečiamųjų ligų protrūkių ir tai, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu, 2,2 karto mažiau (133 protrūkiai, 15 išplitusių ir 118 šeiminių).

(Plačiau...)

Balandis buvo vienas šilčiausių nuo orų stebėjimo pradžios (0)

Praėjęs mėnuo kartu su 2016 m. balandžiu buvo šilčiausi nuo orų stebėjimo pradžios, ypač aukšta temperatūra fiksuota Vakarų Europoje ir Šiaurės ir Centrinėje Azijoje, antradienį pranešė Europos Sąjungos klimato stebėjimo agentūra.

(Plačiau...)

Įdomiausi pasaulio istorijos įvykiai gegužės 6-ąją (0)

1527 m. Burbonų hercogo Charleso armijai įsiveržus į miestą, nusiaubta Roma bei nužudyta per 4 tūkst. gyventojų.

(Plačiau...)

Vardadienius trečiadienį švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

(Plačiau...)

Horoskopas trečiadieniui (0)

AVINAS. Nors stengsitės būti optimistai, tačiau pasijusite nelabai maloniai, kai teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų, neatliktų atsiskaitymų. Nerimo kels ir sveikata. Galbūt su įtampa lauksite tyrimų rezultatų.

(Plačiau...)

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų (0)

Tarptautinė diena be dietų pradėta minėti 1992-aisiais, kai vienas Jungtinės Karalystės leidinys paskelbė žinią apie tragišką įvykį, kurio metu dvylikametė mergaitė, „negalėjusi įveikti savo storumo“, nutraukė savo gyvybę. 

(Plačiau...)

Rezervato pavasaris – vėl įprastu ritmu (4 video) (0)

Viešvilės valstybiniame gamtiniame rezervate - viskas pagal gamtos planą. O staigmenų jau mažiau ir dabar jau viskas grįžo į seną vagą. Jei vasaris ir  kovas iki vidurio pasižymėjo skuba su ankstyvais sparnuočių parskridimais bei augalų žydėjimais, tai dabar jau jokios spartos nebematyti. Orai kaip orai kokie dažnai tokiu laiku būna. Gyvoji gamta irgi  sulėtinusi savąjį tempą iki jai būdingos ribos. Betgi koks pavasaris be įvykių?

(Plačiau...)

Įdomiausi gegužės 5-osios įvykiai pasaulyje (0)

1705 m. mirė Šventosios Romos imperijos imperatorius Leopoldas I, valdęs beveik 50 metų – nuo 1658-ųjų iki savo mirties.

(Plačiau...)

Vardadienius antradienį švenčia (0)

Gegužės 5-oji – Tarptautinė akušerių diena. Vandentvarkos darbuotojų diena. 1987 metais Nyderlanduose vykusioje Tarptautinėje akušerių konferencijoje nuspręsta paskelbti gegužės 5-ąją Tarptautine akušerių diena, nors ši diena plačiau buvo pradėta minėti tik 1991 metais. Pasaulio sveikatos organizacija skatina, kad kiekvienoje šalyje būtų sukurta gerai aprūpinta ir gerai organizuota akušerinės pagalbos sistema, kuri galėtų net dviem trečdaliais sumažinti naujagimių mirtingumą.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook