Bendraukime

Bendraukime

Astrologinė prognozė gruodžio 1-ajai, antradieniui (0)

AVINAS. Iš ryto būsite išsiblaškę, mieguisti, todėl daugiau rizikų gali kilti kelyje. Įdienojus reakcija pagerės, domėsitės įvairia informacija, transporto, ryšių reikalais ir kt. Galbūt teiksite ar imsite interviu.

(Plačiau...)

Vardadienius šiandien švenčia (0)

Savo vardadienius šiandien švenčia: Baltenė, Baltenis, Balys, Butigeidas, Eligas, Eligijus, Nata, Natalė, Natalija, Natalis, Natas, Natė;

(Plačiau...)

Astrologinė prognozė lapkričio 30-ajai, pirmadieniui (0)

AVINAS. Šiandien jums teks daug bendrauti, judėti. Galite sulaukti svarbaus telefono skambučio, pranešimo. Aktualiu reikalu kreipsis giminaitis, kaimynas ar senas draugas. Derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su infekcijos platintojais arba sukčiais.

(Plačiau...)

Būsto pirkėjų klaidos: kaip jų išvengti bei tinkamai įvertinti savo finansines galimybes? (1)

 Pirmą kartą planuojantys įsigyti būstą pirkėjai veržiasi į rinką ir dažnai daro tas pačias klaidas, kurias padarė jų tėvai, broliai ir seserys bei draugai, pirkdami pirmuosius namus. Tačiau šiandien pradedantieji pirkėjai gali sustabdyti šį klaidų ir nepalankių finansinių sprendimų ciklą, įvertinant ir atitinkamai klasifikuojant namus į tuos, kurie jiems yra prieinami bei tuos, kurie yra žemiau optimalios kainos lygio. Daugelio pirkėjų pirminis tikslas yra nusipirkti namą ir gauti vartojimo paskolą su patogia mėnesine įmoka, kuri leis jiems patogiai gyventi, todėl naudojant būsto įperkamumo skaičiuoklę bei numatant finansines išlaidas, galima sužinoti, koks kainų diapazonas yra prieinamas asmeniškai jums, daugiau informacijos apie tai galite rasti čia.

(Plačiau...)

Autizmas – ne kliūtis lankytis bibliotekoje (0)

Tai, kad Lietuvos viešosios bibliotekos yra atviros bet kuriam lankytojui, žino visi. Tačiau realybė ne visada tokia graži: vaikus su autizmo spektro sutrikimais auginantys tėvai neretai vengia viešų vietų, kad nematytų smerkiančių žvilgsnių ir nesulauktų piktų replikų. „Biblioteka visiems“ – drąsiai sako bibliotekininkai, pristatantys ypatingą projektą visoje Lietuvoje.

(Plačiau...)

Gero mandarino paslaptys, kurias turi žinoti kiekvienas (0)

Kai pakvimpa mandarinais – visi žinome, kad Kalėdos jau ne už kalnų. Šių vaisių populiarumas ypač išauga lapkritį, o slūgti ima tik prieš pavasarį. Mandarinų kvapas dažną lydi nuo vaikystės ir yra viena stipriausių žiemos pradžios asociacijų. „Mes, lietuviai, nesame jokia išimtis, nes mandarinas – vienas populiariausių žiemos vaisių visoje Europoje“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

(Plačiau...)

Pristatys planuojamą statyti gamyklą (0)

Lapkričio 26 d. 17 val. vyks ruošiamo statyti UAB „AmberCell Industries“ gamybos paskirties pastato projekto viešas pristatymas, kuris bus tiesiogiai transliuojamas savivaldybės interneto svetainėje ir socialiniame tinkle „Facebook“. Norintys dalyvauti pristatyme bei užduoti klausimus, kviečiami prisijungti prie pristatymo internetinėje konferencijų platformoje „ZOOM“.

(Plačiau...)

Dėl paramos maistu ir higienos prekėmis (0)

Jurbarko rajono savivaldybės administracija informuoja paramos gavėjus, kad paskutinieji šiais metais maisto produktai ir higienos prekės bus dalinami žemiau nurodytuose punktuose šiomis datomis:

(Plačiau...)

Pristatė filmą apie vilkus (video) (1)

Viešvilės valstybinio gamtinio rezervato vyr. reindžeris Saulius Bartminas pristato filmą apie vilkus. Vaizdo įraše galima išvysti daugybę rezervate filmuotų unikalių vaizdų, kuriuose ir vilkai, ir kitokie gyvūnai.

(Plačiau...)

LRT dokumentikos laidoje „Zachor. Atsimink“ – žydiškasis Jurbarkas (1)

Du draugai aktoriai Dovilė Kundrotaitė ir Elijas Martynenko lapkričio 23 d. LRT TELEVIZIJOS laidoje „Zachor. Atsimink“ litvakų kultūros palikimo ieškos Jurbarke, kuriame gyvenimas tarpukariu net kunkuliavo.

(Plačiau...)

Informacija apie parengtą Ypatingos valstybinės svarbos elektros energetikos sistemos sinchronizacijos projekto „330 kV elektros perdavimo linijos Kruonio HAE-Bitėnai statyba“ poveikio aplinkai vertinimo ataskaitą ir viešą visuomenės supažindinimą (0)

Planuojamos ūkinės veiklos (toliau - PŪV) organizatorius: Litgrid AB, Viršuliškių skg. 99B, LT-05131 Vilnius, interneto svetainė: www.litgrid.eu, tel. +370 707 02229 mob. tel. +370 614 84590, el.p.: info@litgrid.eu.

Poveikio aplinkai vertinimo (toliau – PAV) dokumentų rengėjas: UAB „Ardynas“, Gedimino g. 47, LT-44242 Kaunas, interneto svetainė: www.ardynas.lt, tel. +370 37 323209, mob. tel. +370 614 37145, el.p.: ardynas@ardynas.lt.

(Plačiau...)

Smulkiųjų gyvūnų klinikoje pasitarti dėl augintinio gydymo galima ir virtualiai (0)

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Veterinarijos fakulteto Dr. Leono Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika, prisitaikydama prie karantino sąlygų, iki lapkričio pabaigos nemokamai klientus konsultuoja nuotoliniu būdu.  Tad negalintys atvykti į šią kliniką gyvūnų savininkai gali virtualiai pasitarti su veterinarijos gydytoju dėl savų augintinių gydymo.

(Plačiau...)

Gydytoja pataria: kaip gydytis ir ilsėtis peršalus? (0)

Į Lietuvą sugrįžus ne tik karantinui, bet ir sezoninėms peršalimo ligoms, pacientams neretai kyla klausimas, kaip apsisaugoti ir pasirūpinti savo sveikata. 

(Plačiau...)

Keli paprasti patarimai, kaip išsirinkti ir laikyti šviežią mėsą (0)

Kasdienis apsipirkimas atrodo ypač paprastas – tereikia susidaryti sąrašą ir iš prekių gausos parduotuvių lentynose išsirinkti norimas ar patinkančias. Bet ar tikrai visada mokame atsirinkti aukščiausios kokybės produktus, ypač kai kalbame apie šviežią maistą, pavyzdžiui, mėsą.

(Plačiau...)

Specialistės patarimai apie cukrų: kiek vartoti, kad būtų saugu? (0)

Kuo daugiau cukraus – tuo saldesnis gyvenimas? Su šiuo teiginiu sutinka tikrai ne visi: spintelių lentynose vis dažniau cukrus pakeičiamas natūraliais maisto priedais, o pyragams skaninti renkamės džiovintus vaisius. Vis dėlto pabėgti nuo cukraus, atrodo, neįmanoma – daugybėje iš pirmo žvilgsnio nesaldžių produktų galima rasti gausybę cukraus.

(Plačiau...)

Greičių paplūdimį vėl niokojo ekstremalai - juos nufilmavo gyventojai (video) (2)

Lapkričio 2-ąją prie Greičių karjero gaudė motociklų varikliai. Čia esančiame šilelelyje ir gyventojų pamėgtame smėlio paplūdimyje siautėjo šeši ar septyni motociklininkai. Aštrių pojūčių mėgėjai važinėjo ne tik po smėlį, bet ir palei vandenį, per žolę, ratais ardė paplūdimio šlaitus. Tai - ne pirmas kartas, kai ekstremalai niokoja gyventojų pamėgtą vietą. Tačiau šį kartą Greičių gyventojai pažeidėjų laukė ne tuščiomis - išgirdę motorų gausmą suprato kad atvyko nelaukti svečiai ir juo nufilmavo, o vėliau ir nufotografavo.

(Plačiau...)

Policija ieško paauglės (0)

Policija ieško Kamilės Jarušaitytės (gim. 2006 m.), kuri 2020-10-28 pasišalino iš „Marijampolės vaiko tėviškės namų“, Avikilų km., Liudvinavo sen., Marijampolės sav.

(Plačiau...)

Ilgieji savaitgaliai – darbymetis vagims: juos atbaidyti gali akyli kaimynai, lojantys šunys (0)

Artėjantį Vėlinių ir Visų Šventųjų savaitgalį šalies gyventojai keliaus aplankyti mirusių artimųjų kapų. Išvykstantys iš namų kelioms dienoms turėtų nepamiršti pasirūpinti buto ar namo saugumu, nes tokie ilgieji savaitgaliai yra pats darbymetis ilgapirščiams, įspėja draudikai. Jie sako, kad nors vagys dažniausiai bijo juos įamžinančių filmavimo kamerų, ne mažiau efektyviomis apsaugos priemonėmis gali tapti ir kaimynai bei šunys.

(Plačiau...)

Svarbiausi klausimai, kuriuos turite užduoti savo kardiologui (1)

Vizitas pas kardiologą šiuo visiems įtemptu laikotarpiu drąsiai gali būti prilyginamas laimingam loterijos bilietui. Galiausiai apsilankius gydytojo kabinete, trumpą konsultacijos laiką norisi išnaudoti teisingai. O kokius klausimus reikėtų užduoti, kad vizitas būtų sėkmingas ir efektyvus? Gydytojai tvirtina, kad širdies ir kraujagyslių ligų atveju, prevencinės priemonės yra ypatingai veiksmingos. Tad pateikiame jums 6 svarbiausius klausimus, kuriuos uždavę savo kardiologui žinosite apie savo sveikatos būklę, galimas rizikas ir būtinas pagalbines priemones. Šios rekomendacijos parengtos su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos gydytoja kardiologe  Milda Kovaite.  

(Plačiau...)

Specialistai apie akių nuovargio sukeltą galvos skausmą: kenčia ir dirbantieji kompiuteriu, ir daug skaitantys (0)

Akių jautrumas šviesai, išsiliejęs vaizdas, kaklo ar galvos skausmas, negalėjimas susikaupti, nuovargis, miego sutrikimai. Šie išvardinti dalykai turi bendrą vardiklį – jie yra akių nuovargio požymiai. Šalies sveikatos specialistai teigia, kad ko gero nerastume nė vieno žmogaus, nesusidūrusio su šiuo sindromu, o klausimų, kaip jo išvengti ir kuo greičiau atsikratyti sukeltų padarinių, pastaruoju metu sulaukiama kone kasdien.

(Plačiau...)

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook